Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nagyon tetszik valaki, de nem merek tenni semmit?

Figyelt kérdés

Irtóra bejön egy lány már régóta, de egyszerűen nem merek vele beszélgetést kezdeményezni még neten keresztül sem.

Már arra is gondoltam, hogy inkább zavarjon el, mivel úgy gondolom, hogy ő nem az én szintemen van és úgyis ez lenne, de akkor sem megy soha.

Hogyan lehet ezt legyőzni vagy kiverni őt a fejemből?



2019. ápr. 22. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem próbálod meg? Inkább elfelejted, és együtt élsz azzal a gondolattal, mi lett volna ha... ha bátrabb lettél volna, és legalább egy lépést teszel felé. Mit veszíthetsz? Max kapsz egy kosarat, még elfelejteni is könnyebb lesz.
2019. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, így gondolom én is. Viszont azt sem tudom, hogy milyen módon tegyem meg azt az első lépést.

Valamint az, hogy jó jó, hogy megpróbálom, de mi van ha tőlem sokkal jóképűbb pasik ismerkednek vele...

2019. ápr. 22. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

szedd mar ossze magad, tedd a lepest fele!

Ha nem birod, akkor irj ra. Ha erre nem vagy kepes, soha nem lesz csajod

2019. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már ha megnézem az újabb képei között a lájkokat akkor ez máris nyilvánvalóvá válik. Több, olyan fiú akik a lehető legtökéletesebben néznek ki. Lehet épp azokra vár, erre megkapná a nyakába jómagamat.
2019. ápr. 22. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Kérdés az, hogy milyen körülmények között szoktad látni, van-e mód négyszemközt beszélni vele?
2019. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Arra nincs mód.

Szerintem is nagyon nehezen lesz így valakim. De jobb lenne ha magamat Istennek látnám és nem reálisan mérve a többi “kérőhöz”?

2019. ápr. 22. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ha nem teszed meg az első lépést akkor mással sem fogod anno tiniként en is igy voltam igaz csak egy-két lanynal mivel már olyan ismeretségi kör alakult ki hogy alapból gáz lett volna ha elutasitana (osztálytárs...) persze nem ez volt a fő indok egyszerűen csak a szerelmet kerestem de nem belé voltam szerelmes hanem magába a szerelem érzésébe pár éve rájöttem hogy mi a kettő között a különbség


Mivel ha tényleg szerelmes vagy valakibe akkor le kuzdod ezeket a dolgokat és az ember tényleg nagy erőt vesz magán!


Szoval vagy nem vagy belé igazán szerelmes csupán be ütött a faj fentartásos ösztön! Vagy olyan gyatra az önbecsülésed hogy csak na ami nem jó mert férfi vagy neked kell meg tenned az elso lépést még ha az csak egy felszínes kapcsolat de akkor meg pláne ha te x leg komoly a dolog!


Nem kell ki Verned a fejedből! holnap hívd el randira csak simán! Ne gondolkozz rajta lepjed meg vele!

2019. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Ma mar ez normalis. Koszonjuk meg szepen a szamitogepes korszaknak. Apaink, nagyapaink meg nem ettol szenvedtek...
2019. ápr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!