Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én nem értem mi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem mi értelme annak hogy nők facés társkereső csoportokban félóránként raknak ki képet, mindeggyiknél 500 lájk? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 16:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ha meg egy férfi vagy egy idős nő rak ki képet kiröhögik
2020. ápr. 27. 16:10
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Benéztem ilyen csoportokba, sokszor kamuprofilok posztolgatják nők fotóit.

Azt én se értem, hogy mire jó ez.

2020. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jóképű fiatal fickókat biztos nem röhögik ki,csak a rondákat/öregeket.
2020. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10 profilképből 9 kamu. A profil is (4 barát, a profilkép az egyetlen tartalom, az 2 hete tette fel, a google képkereső kidobja, ha kutatsz).
2020. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

10 profilképből 9 kamu.


dehogy kamu,sajnos ilyenek a nők

2020. ápr. 27. 16:16
 6/12 A kérdező kommentje:
egyszer jelentettem egy csajt akinek volt barátja,erre vagy 50-en nekemestek,lebu...izták a külsőm stb
2020. ápr. 27. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Baromira élvezik a figyelmet, meg hogy látszólag férfiak százai hevernek a lábaik előtt, egy esélyéért epekedve. Ugyanezért vannak fenn a társkereső oldalakon, nekik ez a drog.
2020. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"egyszer jelentettem egy csajt akinek volt barátja,erre vagy 50-en nekemestek,lebu...izták a külsőm stb

"


És ahhoz neked mi közöd?


Amúgy miért olyan ostobák a pasik, hogy meglátnak egy nőt és máris lájkolják?

2020. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előfordult, hogy valamelyik ismerősöm bevett ilyen csoportokba, én csak c. lányokat és primitív tinirbancokat láttam lájkokért koldulni ilyen "szerintetek csúnya vagyok? 😳😳😳" szövegekkel.
2020. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi értelme oda járni ha csak idegesíteni akarod vele magad?
2020. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!