Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek igazán szexi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek igazán szexi? Férfiak, mitől lesz valaki a számotokra ellenalhatatlan szexi?

Figyelt kérdés

Mindig csak azt mondják rám hogy aranyos vagyok, meg fiatalabbnak is nézek ki a koromnál és nem öregnek akarok kinézni, meg nem akarok közönséges lenni, csak szeretném ha jobban felfigyelnének rám.

A sport, alakformálás az megvan, folyamatban van, szeretem is csinálni, egyéb dolgokra gondolok.

Lehet akár külső, belső.


2020. ápr. 27. 15:56
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Elsősorban nem az öltözködésre gondoltam, abból kialakult a fejemben egy kép ami tetszik, illetve több is, kedvtől függően.

Hanem tényleg az amit itt valaki írt hogy vannak lányok/nők akik egy szimpla farmer-póló kombóban is eszméletlenül szexik, vonzóak és heteró nőként is azt mondom rá hogy hű de jól néz ki és ha pasi lennék nagyon bejönne.

Plusz nem megjátszani akarom magam, hanem kihangsúlyozni a pozitív tulajdonságaimat.

Meg előhozni a nőiességemet ami annyira még nincs meg. Amikor valahova ki kell öltözni pl színhába akkor nagyon nőiesen szoktam (bár többnyire nadrágban, de elegánsan), magassarkú stb és olyankor nőiesnek is érzem magam.

De nem akarom hogy csak a ruha tegye, mert farmer-pólóban is annak szeretném érezni magam, nyilván anélkül hogy közönséges legyek.

2020. ápr. 27. 21:33
 22/27 anonim ***** válasza:
A személyes preferenciák torzítják az észlelést. Ezt felejtik itt ki sokan. Magyarul 2 nő közül azt fogom szexinek találni, aki illeszkedik az én kialakult értékrendembe, világnézetembe, stb. Egyik helyen "pápaszemes", az a másik szemében "szexi titkárnő típus", stb. Van, aki hülyének nézi a tetovált alternatív zenész stb nőket, nekem például vonzóak. Tehát ez kizárólag a "fogadó fél" szemléletvilágán múlik.
2020. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig csak azt mondják rám hogy aranyos vagyok, meg fiatalabbnak is nézek ki a koromnál"

Ennél szexibb dolog számomra egyébként kevés van. Nem értem a "cuki" csajok miért akarnak mindenáron olyanok lenni, mint az átlag, tucat, semmilyen egyen csajok. Szerintem attól lesz valaki "szexi", hogy benne valami kölönleges. Lehet a szemei, a szája, az arca, a mosolya miatt. Ez nálam az ilyen "aranyos szexi" kategória.

A másik ezek a "rideg" már már ilyesztően tökéletesnek TŰNŐ nők, aki viszont inkább ijesztőek sokszor, mint vonzóak. Legalábbis számomra!

Nincs erre egyébként konkrét példa, hogyan legyél "ellenállhatatlan". LEginkább azt tudom tanácsolni, hogy úgy leszel az, ha te jól érzed magada bőrödben és nem akarsz MINDENKINEK megfelelni, csak magadnak.

2020. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

@21: ezt nem lehet tanuli.


Ez tényleg belülrő kell, hogy jöjjön. Mosoly, lazaság, életöröm, de mindez nem megjátszva.

2020. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

#18-as

"Hááát... ez is mutatja, hogy mennyire más az ízlése két embernek. Például azok a hálóingek egyáltalán nem szexik az én szememben."


Igazából tegnap nem találtam olyan képet, ami tényleg jó lett volna, és abbahagytam a keresést. Anélkül, hogy elégedett lettem volna a linkelt képekkel.

Ilyenekről beszéltem valójában:


[link]

[link]

2020. ápr. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Ezt kifelejtettem. Itt a modell nem tetszett hozzá, de a felöltözött összképet jól mutatja.

[link]

2020. ápr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont ellenkezőleg. Utálom a csipkét, utálom a fodrot...


A párom egy atlétában alszik, ami kiemeli a teste vonalait. Semmi szüksége ezekre a habos cuccokra, bennem katalógus nő képzetet kelt.


De bizonyára van aki meg pont erre gerjed, csak annyit akartam mondani, hogy nincs egyetemes "szexi" ruha, kinézet, viselkedés, mindenki másra mozdul

2020. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!