Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az, , aranyos lány’’ szereppel? Vajon örökre ilyen leszek? Hogy legyek vonzó?

Figyelt kérdés

Tudom, alapvetően semmi gond nincs az aranyos lányokkal, de saját magammal kapcsolatban zavar, hogy azt érzem, sosem leszek igazán nőies, vagy vagány jó csaj, akit szexinek látnak a pasik és nem aranyosnak.

Az van, hogy tényleg kedves vagyok és nagyon érzékeny ezzel kapcsolatban, azaz sokat aggódom, hogy nehogy megbántsak bárkit. És állandóan mosolygok, de tényleg, mert nálam a stressz is így jön ki, ha valaki veszekszik velem, akkor is mosolygok automatikusan, mert így reagálok. Sőt, beszéd közben is mosolygok, ami nagyon fura. Nagyon ritkán fejezem ki, hogy valami bajom van, de egyébként is nagyon vidám ember vagyok. Ha pedig gondolkodom, mosolygás közben harapdálom az ajkam, mint valami pironkodó virágszál, ami nagyon kínos. Ja, és a mosolyomat ne úgy képzeljétek el, hogy az szép, szexi, vagy csábító, abszolút nem nőies, mert nem tudom kontrollálni, hogy szép legyen, ezért az arcom ilyen vigyorgó alma / hörcsög hangulatú lesz.

Aztán ott a kontrollálhatatlan pirulásom, az rettenetes. Rengetegszer pirulok el teljesen indokolatlan módon is, amikor nem jönnék zavarba, de rájövök, hogy elpirultam, és ettől zavarba jövök és még jobban elpirulok.

Nem vagyok unalmas, prűd meg gátlásos meg végképp nem, de szabálykövető és fegyelmezett vagyok, és még olyan dolgokat is betartok, amikre senki nem kötelez, pl szinte soha nem cigizek, és egyáltalán soha nem iszom, nem mintha lenézném vagy bármi. Egyszerűen nem az én világom az ivás, azt hiszem azért, mert túl sok jó dolog van körülöttem, amitől boldog vagyok, ahhoz hogy bulizással akarjak kellemes állapotba kerülni, plusz nem ízlik, akkor meg minek.

De ezek mind aranyos jókislánnyá tesznek.

A dolog másik oka a kinézetem: egyszerűen ,,cuki’’ az arcom, kerek, kislányosan pufók és hegyes az állam, a szemeim meg nagyok és kerek, szóval olyan vagyok mint egy játék baba. Soha senki nem tudna anélkül rám nézni, hogy ne lásson egy rajzfilm szemeket meresztő ártatlan kislánynak.

A bőröm meg idegesítően tejfehér és abszurd módon puha meg síma, semmi szexi bronzosság, meg szépségpötty. Hozzá pedig sötétek a színeim, ezért még a Hófehérke imidzs is beúszik a képbe.

Az alkatom is rásegít a dologra, nagyon alacsony vagyok, nem vagyok csontos, nincs hosszú hattyúnyakam, meg karcsú lábam. Jó az alakom, nem arról van szó, de inkább ilyen puhán jó, nem csontosan.

Emellett pedig fiús vagyok egy részemről belül, és iszonyatosan szeretek vitatkozni, a végtelenségig képes vagyok magyarázni, akkor is elhitetem másokkal, hogy igazam van, ha nincs is. Szarkasztikus vagyok, mindenről véleményem van és szeretek veresenyezni. És nagyon nagyon tudok dühöngeni, egyszerűen drámaian hirtelen haragú vagyok. Plusz a hajamat rövidre vágva hordom, mert ez az egyetlen ami tényleg nagyon jól passzol a fejformámhoz, de tudom, hogy ez sem a pasik álma.

És ezek mind a mindenki által elismerten rossz tulajdonságaim közé tartoznak, szóval csak a rossz tulajdonságaim azok, amik alapján ne lennék én az aranyos lány, ami meglehetősen elszomrító.

Tényleg nehezen viselem, hogy mindenki cuki kiscsajként kezel, mert a felszín alatt ennél sokkal több vagyok, mégsem tűnök komolyan vehetőnek. Pedig az igazság az, hogy tényleg van eszem.

Talán el kéne fogadnom, hogy ilyen vagyok, nem tudom.

Nem hiszem, hogy ez változni fog, mert ha más nem is, a kinézetem mindig aranyos lesz és cuki.

Egyébként szeretem magamat, csak azt nem, ahogy a fiúk látnak, és azt, hogy aranyosnak számítok. Ami szintén csak akkor zavar, ha a pasizásról van szó, mert nem jó belegondolni, hogy sosem leszek komolyanvehető, szexi, izgalmas nő, csak az aranyos lány.


Szerintetek mit kellene tennem? Hogy változtathatnék magamon, a kisugárzásomon, a berögzült szokásaimon? Nyilván nem r***banc akarok lenni, nem akarok kifordulni önmagamból, meg nem akarok mindenkinek tetszeni, de irigylem azokat a lányokat, akik nem aranyosnak számítanak, és nem tudom, talán, van valami amit rosszul csinálok, és emiatt vagyok ilyen, csak észre kéne vennem, és csak változnom kéne...

Szerintetek?



2020. ápr. 6. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj meg cuki csajként és ne változtass, add önmagad. Leírás alapján nekem szimpatikus vagy.

24F

2020. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus vagy. Ne akarj megváltozni amiatt, hogy észrevegyen egy férfi, mert akkor egy szerepbe szeret bele, amiről hamar lehull a lepel. Oksa? Majd jön az embered, türelem és maradj a 3,14csádon nyugodtan! 😊😄
2020. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez annyira bejött hogy leírásod alapján ki is csaptam.
2020. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen rendben vagy, ne akarj a tömeg csaj lenni lehet bulinak tűnik de hidd el hamar unalmassá válik és minden kapcsolat ami úgy alakulna legyen az baráti avgy bármilyen csak ideiglenes lenne és hamis. Viszont ha Elfogadod magad és megszereted magad a környezeted is jobban fog szeretni és lesz olyan aki szeretni fog azért és úgy aki avyg ne azért akive változol. Úgyhogy fel a fejjel értékesebb vagy mint sokan mások szeresd magad és ne akarj más lenni 😉
2020. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, lehet velem van a baj de összességében szimpatikus amiket itt felsoroltál. A legtöbb férfinak egyébként sem a szolibarna , vagány csajok jönnek be hanem a kedves csajok.

Nekem az elpirulós dolog is nagyon szexi... Tudod mindenkinek más jön be. A rövid haj már nem feltétlen jó ötlet, de ha valóban jól áll akkor azzal sincs gond!

Megnéznék egy képet rólad...csak ha gondolod, nem ismerkedés szinten, mert én már egyébként is picivel idősebb vagyok úgy úgy sejtem tőled.

2020. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Háát, mondjuk lépj túl azon, hogy feleslegesen kreálsz az életedbe problémát és válassz ki egy srácot a jelentkezők közül. Ennyi.
2020. ápr. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj azon kívül, hogy azt hiszed baj van veled.
2020. ápr. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb normális férfinek álomnő lehetsz. De tényleg. Az okos, talpraesett lány, aki képes érvlni, vitázni, van mondanivalója a legjobb. Emelett a külsőddel sem lehet semmi baj. Ne akarj megváltozni, hidd el az a legjobb ha valaki nő létére kedves, aranyos. És ez nem jelenti azt, hogy nem lehet szexi. Nagyon is az lehetsz!

Az exem is hasonló típus volt, kis aranyos csajszi, de ő sose akart olyan lennei, mindig inkább ezekre a tucat csajokra akart hasonlítani, akiket ő gondolt dögösnek, hiába mondtam neki, hogy szerintem ő így jó, ahogy van, neki ez az igazi vonzereje.

Ha mindenképpen változtatni akarsz, akkor szerintem az a legjobb, ha úgy öltözködsz a hétköznapokon is, mintha mondjuk vendégségbe mennél. Tehát egy kicsit csinosabban a megszokottnál. Ezt úgy értem első körben, hogy a saját magadhoz képest megszokottnál.

2020. ápr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne változni akarj, meg eljátszani azt a szerepet, ami nem te vagy. Hanem találni olyat, akinek így tetszel. Hidd el, vagyunk rengetegen, akiknek egy aranyos, cuki nő az álmuk.
2020. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülj annak, amilyen vagy.


Én sokkal idősebbnek nézek ki mint vagyok, csúnya az alakom, 179 centi vagyok, amitől ráadásul egy nagy tramplinak nézek ki. El sem tudod képzelni, milyen szerencsés vagy.


21/L

2020. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!