Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a legtöbb srác csak egy édes, szexi csajt lát bennem?

Figyelt kérdés

Mindenki egyből arra gondol, hogy mennyire csinos vagyok, mennyire ártatlan arcom van, szexben rengetegen benne lennének, de valami miatt senki nem akar igazából megismerni. :(

Mindig úgy érzem, hogy csak azért beszélgetnek az elején, hogy még szerezzenek, de amúgy egyáltalán nem érdeklem őket.


Pedig nem tartom magamat butának vagy unalmasnak, csomó téma érdekel, vannak hobbijaim, céljaim, stb.

Egyszerűen nem értem, mit csinálik rosszul.


24 L


2020. márc. 7. 23:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Kibaxott jó nő vagy, csak ennyi a baj. Eltereli a pofid, tested a figyelmet a lelkedről. 😄
2020. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Mennyire szoktál érdeklődni a másik iránt? Hogy zajlik nálad, ha valakivel elkezdesz ismerkedni?
2020. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Szerintem normálisan próbálok beszélgetni, érdeklődő vagyok, én is mesélek.

De eloben is mindig csak azt tapasztalom, hogy iszonyatosan bámulnak, de ennyi. Konkrétan randira nagyon - nagyon kevesen hívnak el.

A neten ugyanez, jön egy csomó üzenet, hogy helló, sexy, meg ilyenek, de egyiket sem lehet komolyan venni.

2020. márc. 7. 23:14
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha én komolyan akarnék tőled valamit, ugyanúgy telibe szarnád, Lelkem. 🙂 32F
2020. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Én érdeklődök a lányok belső tulajonságai iránt is, nem a külső az elsődleges, meg a szex, egyszerűen egy intelligens, okos csajt keresek, akivel beszélgetni is lehet. 27/F
2020. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
helló, sexy
2020. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Most cseréljem ki az "aranyos" "szexi" szavakat "pénzes"-re? Ér írjam oda a végére, hogy 24/F

Ugyanezért, amiért egy férfit sokan pénztárcánk tekintenek, ugyanúgy sok férfi egy nőn csak a külsőségeket látja.

Én nem tartozom ide, legalábbis szeretnék nem ebbe a kategóriába tartozni. Ha valakinek a személyisége tetszik, megfog, mindig kíváncsi vagyok rá

2020. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Mi az ami iránt érdeklődsz?
2020. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%

1, Jól nézel ki és csak ennyi jön át belőled. Lehet, hogy vannak hobbijaid és sok dolog érdekel, de nem tudod jól átadni. Ha kirakod a melled, akkor a legtöbb férfi csak azt fogja nézni és arra akar.

2, Ugyanaz, mint az 1. opció, de összességében nincs benned semmi plusz. Lehet, hogy amit te érdekesnek találsz magadban, az másoknak unalmas.

3, Csak a top srácoknak adsz esélyt, ők meg ebben a korosztályban nem fognak melletted megállni. Mert azért annyit nem tudsz nekik nyújtani.

4, Igazából nem nézel ki annyira jól, de azt látják, hogy talán szexre behúzhatnak.


Kérdezz meg 3 embert, aki bír és 3 embert, aki nem, hogy melyik illik rád... :D

2020. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Mindig úgy érzem, hogy csak azért beszélgetnek az elején, hogy még szerezzenek, de amúgy egyáltalán nem érdeklem őket.


Úgy érzed vagy igy is van? Mert lehet hogy csak bekepzeled és lerazod azt aki nem ilyen


Plusz ahogy írták lehet hogy csak olyanoknak adsz esélyt akik csak szexre mennek.

2020. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!