Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a legtöbb srác csak egy édes, szexi csajt lát bennem?

Figyelt kérdés

Mindenki egyből arra gondol, hogy mennyire csinos vagyok, mennyire ártatlan arcom van, szexben rengetegen benne lennének, de valami miatt senki nem akar igazából megismerni. :(

Mindig úgy érzem, hogy csak azért beszélgetnek az elején, hogy még szerezzenek, de amúgy egyáltalán nem érdeklem őket.


Pedig nem tartom magamat butának vagy unalmasnak, csomó téma érdekel, vannak hobbijaim, céljaim, stb.

Egyszerűen nem értem, mit csinálik rosszul.


24 L


2020. márc. 7. 23:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8: Sport, utazás, állatok, pszichológia, tudományos dolgok, gazdaság, csillagászat, ilyesmik.
2020. márc. 7. 23:57
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...véleményem szerint jó szűrő lehet intellektuálisabb témákat bedobni, így a felszínes szándékúak kevésbé lesznek partnerek
2020. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kamu..
2020. márc. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#11: Ismertem egy hasonló csajt. Az utazás érdekelte, mert minden méjsztrím helyre elakart menni, ahova a többi csaj is. Az állatokat bírta, de ez önmagában nem egy nagy érdeklődés. Pszichológia terén próbált sok embert manipulálni és átverni. Tudomány terén néha érdekelte 1-1 dolog, olvasott róla 2 sort és ennyi. Gazdaság terén szidott egy pártot. Csillagászatról tudott pár dolgot és kifújt. Kb. 10-20 mondatot.


Hát, nekem így az egész alapján az jön le, hogy teljesen másnak látod magad, mint amilyen vagy. Eleve azt a szöveget értelmes csajoktól nem hallani, hogy sosem hívják el őket randira és nem próbálkoznak normálisan.

2020. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy édes szexi csaj vagy, akit édes, szexi dolgok érdekelnek, nincs ezzel semmi baj.

Azzal lesz a gond, hogy jó eséllyel olyanokra vágyakozol, akik semmi komolyabbat nem szeretnének tőled. Az ilyen "mit csinálok rosszul" női kérdésekre 90+ százalékban ez a válasz. Vsz. nem az a típus jön be neked, aki az első randin azt kérdezi, hogy szerinted melyik a legvalószínűbb magyarázat a Fermi paradoxonra, vagy az USA repo-piacon észlelhető anomáliákra, hanem aki a "nálad vagy nálam?" kérdést rakja fel...

2020. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak olyanok akik simman meg akarnak ismerni :) az a par kudarc ne engedd h megtantoritson, tudd mit keresel es miert. Aztan majd meglatod megtalálod.


Kitartast, szerintem szuper csajszi vagy :)

2020. márc. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg annyira szép vagy, hogy az átlagos srácok nem mernek kezdeményezni mert nem gondolják hogy lenne esélyük.

A jóképű vagány srácok meg aki a kűlsőségekre megy, az kezdeményez és mivel csak közülük válogatást velük jutsz el a randiig. Ahol aztán kiderül, hogy ők csak szexelni akarnak.

Milyen srácokkal szoktál ismerkedni?

2020. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te mit látsz magadban, mit akarsz eladni? Nem mutat meg mindent a kirakat?
2020. márc. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Kamuszaga van a történetnek

A dolog ott bukik meg, hogy te csak akkor tudod, hogy ki mit gondol, ha megkérdezed tőlük, ergo nem vagy jós.

2020. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a kisugárzásod ezt mutatja.

A másik, meg hogy nyilván mást mondanak a szemedbe, mint a valóság.

2020. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!