Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek igazán szexi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek igazán szexi? Férfiak, mitől lesz valaki a számotokra ellenalhatatlan szexi?

Figyelt kérdés

Mindig csak azt mondják rám hogy aranyos vagyok, meg fiatalabbnak is nézek ki a koromnál és nem öregnek akarok kinézni, meg nem akarok közönséges lenni, csak szeretném ha jobban felfigyelnének rám.

A sport, alakformálás az megvan, folyamatban van, szeretem is csinálni, egyéb dolgokra gondolok.

Lehet akár külső, belső.


2020. ápr. 27. 15:56
1 2 3
 1/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
63%

Nőként, engedd meg, hagy válaszoljak.

A szexiség egy kisugárzás. Jó, lehet turbózni ruhával, sminkkel, ilyesmivel, de ha egy aranyos, kis bookaholic lányka akar dög göncöt felvenni, az csak idétlenebb összképet fest. Magad nem tudod igazán megváltoztatni, ha gyökereiben vagy más. Minek is kell mást adj, mint ami vagy? Az már rég baj...

Igazából, a tökéletes férfinek így is szexinek fog látni, a magad módján.

Tapasztalat.

2020. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
Hááát, olyan nőcis legyél!
2020. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%

Külsőre totál mindegy, átlag tízből 8 nő bejön ilyen téren.


Viselkedésre viszont... Most visszagondolok arra a talán 2-3 nőre akik úgy is vonzottak... Olvass sokat, legyél otthon mindenféle teóriákban és összeesküvés-elméletekben (nem a bolond-módon, hanem a realistább módon), legyél kocka, otthonülő-típus, különc és véletlenül sem tömegember, de nem a "hipszter" módon, hanem normálisan.

2020. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek az első válaszolóval. A szexisség valamiféle kisugárzás, összkép, egy-egy mozdulat, szó, tekintet. Lehetetlen leírni, pontosan megfogalmazni.


Én azokban a pillanataimban kaptam a legjobb bókokat (mennyire szép és szexi vagyok), amikor a legkévésbé számítottam rá. Pl. bulizás közben, hajnalban, leizzadva, zilált hajjal és sminkkel vagy egy egyszerű farmerban és bő ingben, smink nélkül. A titok valószínűleg az lehetett, hogy önfeledt voltam, vidám és abszolút nem foglalkoztam azzal, hogy tetszek az embereknek, egyszerűen csak jól éreztem magam a bőrömben. És ezek szerint ezt mások is észrevették.


Szóval legyél önmagad és érezd magad nagyon jól a bőrödben. Semmi mással ne foglalkozz. Hidd el, ezt előbb-utóbb észre fogják venni.


33N

2020. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem létezik rá egységes recept. Mindne férfinél más.



Nekem pl a formás test, és a természetes mosoly nagy gyengém. Ha mellé jó a humora, akkor máris kész vagyok

2020. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
Ne hízzál el, ezzel már előrébb vagy a nők 90%-ánál.
2020. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

Mindenkinek más a vonzó. Nekem az egyik csaj folyamatos nyögései ha meg kell mozdulni (45kg a csaj amúgy:D) tetszenek nagyon, meg úgy az egész haverkodós, fiús kisugárzása. Lehet vele halpucolasról vagy barkácsolásról beszélni, de komolyabb témákban is jó beszélgetőpartner.


Egy szó mint száz, meg kell találni azt az embert akinek te magad vagy szexi úgy ahogy vagy.

2020. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
Viselkedés, stílus, kommunikáció. Intellektus. Intelligencia Babám.
2020. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj van aki egy farmerben és szűk felsőben is szexinek néz ki.


Van aki bármit felvehet nem lesz az.

2020. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%

Nézd meg, ezek egyszerű viseletek, még is jól néz ki, nem kell szexi ruhákat felvenni ahhoz, hogy szexi legyél.


Ha kedves vagy, csinos, szép már bőven elég.


Próbáltam pár egyszerű de még is mutatós és hétköznapi viseletet és nőt kiválasztani, ezekkel a nőkkel a legtöbb férfi megismerkedne.


Nem tudom, hogy öltözködési segítséget kérsz e :) De adok azt is.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!