Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi visszahúzódó ember és miért szenvednek össze-vissza?

Figyelt kérdés
Nem olyan vészes szerintem más emberekkel beszélni. Nem esznek meg vagy küldenek el a pokolba azonnal, meg ilyenek. Akkor mit kell visszahúzódni meg szerencsétlenkedni?
2020. ápr. 26. 13:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%

Attól, mert megkérdeztél pár embert, hogy hol kell leszállni, vagy megkérdeztél egy csajt, hogy segithetsz-e neki, attól ez még nem ismerkedés. Igen, én is odamegyek emberekekhez, ha nem tudok valamit, és megkérdezem. De amikor ismerkedni kell, akkor hogy az anyámba menjek oda? Szia leszünk barátok? Csá megmondandád, hogy mennyi az idő? Ha fél 10 van, akkor leszel a pasim? Szia nem tudod merre van a leszünk BFF-ek?


Azért az, hogy megkérdezel valakit, még ne hidd, hogy nagy partiarc vagy meg nagy baratkozós! A kettő nem ugyanaz, mert amikor volt az a buszos sztori, hogy megkerdezted, hol kell leszállni, na arra rá voltál kényszerülve girnyókám.

2020. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A 2. és a 21. válaszoló is én voltam.
2020. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
54%
#20: Nem kell partikirálynak lenni, csak a kommunikációt gyakorolni. Egyébként van olyan, hogy bunkón válaszolnak, ez benne van a pakliban, ezt is meg kell tanulni kezelni. De ha nem kezded el feszegetni a korlátaidat, akkor benne rekedsz az örökös félelemben és szorongásban. Az vajon jobb lesz? Aki extra zárkózott, az sosem lesz a társaság közepe, de megtanulhat nyitottabbá válni. Nem könnyű, de nem is lehetetlen.
2020. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!