Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó szűkszavú ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó szűkszavú ember vagyok. Hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Nem azért nem tudok ismerkedni mert félek beszélni, hanem azért mert nekem nincs mit mondanom... és ha valakivel egy helyen vagyok akkor egész végig csak a kínos csönd meg... már a testvéreimmel is. Ha meg azt mondjátok hogy hozzak fel vmi témát, akkor azt mondom hogy az a téma amit én felhozhatnék, az nem gyerekeknek való, mivel azok nem veszik komolyan. :/
2015. aug. 5. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallgass inkább lart pour lart vagy nézz monthy pytont, ne csajozz!
2015. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
itt nem feltétlenül csajozásról van szó... ha nincs miről beszélnem akkor senkim se lesz. a szüleim pl azt se tudják ki vagyok, apám nemrég tudta meg hogy mi a nevem xd
2015. aug. 5. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyiss, ha teljesen magadba fordulsz sose lesz senkid és mindenki eltávolodik tőled. Az én párom is szűkszavú, de a lényeget mindig megosztja velem. Ha nem beszélsz semmiről hogyan is várhatod el hogy bárki érdeklődjön irántad. Ahhoz hogy egy megfelelő nőt találj igenis kell beszélni, kell témát felhozni.
2015. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és miről beszéljek? bibliáról? politikáról? 16 éves vagyok és ez sztem senkit nem fog érdekelni az én korosztályomból...
2015. aug. 5. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz miről beszélni kérdezz róla, figyelj a válaszokra és azokba kérdezz bele ha vmi jobban érdekel. Ha magáról beszél vki akkor a figyelmet várja és hogy hallod is amit mond arra visszaigazolás a vissza- ill. belekérdezés.

Kalappal, mindig csak a kezdet nehéz. :)

2015. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!