Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi visszahúzódó ember és miért szenvednek össze-vissza?

Figyelt kérdés
Nem olyan vészes szerintem más emberekkel beszélni. Nem esznek meg vagy küldenek el a pokolba azonnal, meg ilyenek. Akkor mit kell visszahúzódni meg szerencsétlenkedni?
2020. ápr. 26. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Ennek is pszichológiai háttere van.

Sőt némileg genetikai is erről vannak tanulmányok is.

De összességében a negatív vagy pozitív tapasztalatok tesznek kommunikatívvá halgataggá nyitottá vagy szorongóvá. Felnőttként meg lehet rajta dolgozni látástól mikulásig hogy helyre hozza az ember. De megéri.

2020. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Te hülye vagy! Vannak ilyen típusú emberek, és olyan típusú emberek. Valakinek könnyű barátkozni, valakinek nehéz. Valakinek van önbizalma, valakinek nincs. Valaki merész, bátor, valaki meg visszahúzódó és - a te szavaiddal élve - "szerencsétlen".

Igen, nem esznek meg az emberek, de valakinek nagyon nehéz bármilyen féle kapcsolatot is kialakítani. Egyébként meg honnan veszed azt, hogy nem küldenek el a pokolba? Van, aki ha csak megpisszen, már lehurrognak, leordítják a fejéről a hajat.


Gondolkozz el azzal a kis parányi agyacskáddal, hogy milyen szerencsés vagy, hogy neked hű de könnyű az ismerkedés.


Ja és egy jó tanács: ne bírálj és ne minősíts úgy embereket, hogy nem ismered a másik oldalt, csak érintőlegesen!

Na pusza pusza!

2020. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

Oh, köszi. Hogy erre nem gondolt még senki! Már párolog is el a visszahúzódó személyiség mindenkiből, aki ilyen, mert erre nem jöttek rá eddig, hogy csak elég lenne könnyen venni a beszélgetést az emberekkel és most felszabadítottad őket. Ez kb olyan értelmes volt, mint amikor azt mondják, hogy: Ne legyen rossz kedved! Hiszen ennyitől, kapásból gyönyörű napsütés lesz az élet.

*megafacepalm*

2020. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy nevelkedtem , hogy kb mindenért lehurrogott apám szerette ő betölteni a teret emellett alapból introvertált vagyok, és sok csalódás ért.
2020. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Én is visszahúzódó vagyok, ezért inkább neten ismerkedek, vagyis ismerkednék, ha nem tűnnének el az emberek.


Itt gyakorin is beszéltem már pár visszahúzódó lánnyal, na ők gyakorlatilag annyira visszahúzódóak, hogy el is tűntek, pedig volt amelyiknél még ő is írt rám először.


Azóta is elvétve itt panaszkodnak, hogy nem kellenek senkinek. Hát miafsz.

2020. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%

Erről a kérdésről kb. ez jut eszembe:

[link]

Ugyanennyi értelme van annak amit leírtál.

2020. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De akkor mit akarnak az élettől, ha nem mernek semmit? Nem úgy kellene ismerkedni, hogy "visszahúzódó vagyok, szeressetek", hanem problémaként kezelni, amit meg kell oldani a komfortzónán kívül.
2020. ápr. 26. 16:21
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

Nem akarnak dolgozni a probleman, egy rakas olyan van kozottuk aki kifejezetten utalja azokat akik nem visszahuzodoak, es mindenfele negativ tulajdonsaggal ruhazza oket fel fejben, amiknek persze a fele sem igaz.

Nyilvan nem mindegyik ilyen, ismerek en is normalis, jo arc visszahuzodoakat, en baratsagos vagyok eloben mindenkivel, maximum akinel rajovok, hogy nem jo arc, azt utana leszarom, de ismertem mar meg igy tok jo fej visszahuzodo embereket is, akikkel maximum kettesben beszelgetek, nem 6-8 fos tarsasagban.

2020. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%

De most egy "visszahúzódóságon" mit dolgozol?

Ez nem olyan, mint a futás, hogy alapból 100 m-t sem bírok, de ha kitartóan folytatom tovább, mindig valamennyivel növelve a távot, akkor menni fog.

2020. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Az 5. hozzászóló válaszát én is megerősíthetem, sokan tűnnek el itt nyom nélkül, vagy ha próbálsz kicsit komolyabban ismerkedni velük, akkor hárítanak, közben meg sipákolnak, hogy ők senkinek sem kellenek, a fiúkat csak a magamutogató, nagyszájú, feltűnősködő lányok érdeklik. Egy idő után bele lehet fáradni abba, hogy megpróbálsz ilyen emberekhez közel kerülni. Alapjáraton én is zárkózottabb, nehezebben megnyíló típus vagyok, de próbálok másokkal kommunikálni, és találkozókat is igyekeztem összehozni. Viszont aki beszari, vagy aki képtelen kimozdulni a komfortzónájából (mert mi van, ha egy tömeggyilkossal vagy egy szexuális zaklatóval beszélget), azzal nincs mit tenni, hagyni kell. Nyilván sokkal könnyebb kifogásokat keresni, mint mondjuk találkozni valakivel, akivel már pl. hetek óta leveleznek, vagy könnyebb a gyávaságba menekülni, mint erőt venni magán, és tenni egy próbát, hátha személyesen is megismerhet egy normális, rendes embert. Egy ideig próbáltam megérteni és elfogadni az ilyeneket, de rájöttem, hogy csak elfecsérelt idő és energia olyanokkal beszélni, akik úgysem lépnek ki az elefántcsont toronyból, de azért várják, hogy Mr. Perfect bekopogtat az ajtajukon.
2020. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!