Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinderes nők azért kérdezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderes nők azért kérdezik mindjárt a pasi magasságát, hogy kizáró okokat keressenek, hogy esélyt se adjanak egy talira valakinek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 12:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
175 cm alatt nincs férfi a nők szemében. 175-180 elmegy kategória, ha nincs más. De igazából 180 felett keresnek csak férfit még a 155-160 cm-es nők is.
2020. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11%

Mert nem akarom egy 170 cm es pasival elvesztegetni az időm.


Ebből is látszik, hogy a nőknek az idő pénz, jó pasit akarnak azonnal, időben ,,megfejni" (tehát legyen tehetős is).

2020. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

#12

Vaaaagy mivel mindenkinek egy élete van, azért nem vesztegeti olyanra a véges idejét, akivel biztosan nem szeretne többet. Te se írsz olyan nőre, akiről tudod, hogy úgyse szeretnél többet.


Ha valakinek a magasság a kizáró ok, akkor neki az. Minden joga megvan hozzá.

2020. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%

Én magas vagyok, 195 cm, de direkt nem írom ki mert nem ezzel akarok csajozni, vagy hogy főleg ez alapján vonzódjon hozzám a csaj. A képeimen nem látszik a magasságom.


Ennek ellenére Tinderen sosem szokták tőlem megkérdezni a csajok, hogy milyen magas vagyok. Már csak maximum találkozáskor, amikor meglátnak és néhányan (de nem mindenki) elcsodálkoznak/meglepődnek rajta.

2020. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
De nincs magasságfétis (ezerötszáz darab xd)
2020. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%

"

Mert nem akarom egy 170 cm es pasival elvesztegetni az időm."


Én sem. 171 cm vagyok.

2020. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó alacsonyabb pasinál láttam kiírva, hogy pl max 165 cm-ig keresnek nőket. Szóval ha alacsony volt valaki, akkor feltételeztem, hogy nem kíváncsi rám a 180 centimmel.
2020. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkinek más számít, és ezért bántani bárkit is szerintem primitívség.

Sok nőnek számít a magasság, nekem pl az hogy ne dohányozzon, ne legyen elhízva (ezért egesz alakos kepet szoktam kérni ha nincs).

Nektek meg számít a mellméret, a testalkat, a hajhossz.

És?

2020. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Itt minden nő felszínes és anyagias, aki nem akar összejönni egy fél fejjel alacsonyabb, ronda, tanulatlan minimál beres ferfivel.
2020. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem konkrétan keresik a kizáró okokat, de jobb, ha előbb kiderül, hogy vmi miatt ők nem akarnak vkivel találkozni. Igen, vannak nők, akiknek fontosabb, hogy magasabb legyen náluk a párjuk, meg olyanok is, akiknek az is fontos, hogyha egy magassarkút felvesz, akkor se tornyosodjon a férfi fölé. Ez vonzalom kérdése, nem ők a Máltai Szeretetszolgálat, hogy eséééélyt adjanak vkinek és elpazarolják az idejüket, amikor tudják, hogy nem lesz belőle semmi.
2020. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!