Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nők! Milyen tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nők! Milyen tapasztalataitok vannak pasik terén?

Figyelt kérdés

Mások szerint elismerten csúnya nők válasza érdekel.

Volt már kapcsolatotok? Próbálkozott nálatok valaha férfi és ha igen, milyenek?...stb.



2020. ápr. 17. 22:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
4%
.
2020. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%

Több exemre is azt mondták a haverok, hogy csúnyák.


Szerintem nem volt egyikük sem az, sőt!


Szóval nem létezik olyan, hogy "elismerten csúnya", kinek az, kinek nem

2020. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Konkrétan szószerint még nem mondták ki,de az ilyet valahogy mindig megérzi egy nő,hogy egy férfi hogy viszonyul hozzá.Nem,nem volt kapcsolatom és soha nem is próbálkoztak nálam,de ilyen piti kis célozgatásokat mindig megkaptam,például,hogy "nem mindenki születhet szépnek stb".Szerintem amúgy az is a baj,hogy egy csúnyácskább nőnek az ismerkedésen kívül is akadnak nehézségei.Pl munkahelyen,karrierben is nehezebben tud érvényesülni,utcán mindenféle bocsánatkérés nélkül simán meglökik a tömegben,kevésbé udvariasak vele és nehezebb barátkoznia is.Egyik ismerősöm szintén kissé hátrányosabb külsőleg,két fiú próbálkozott nála eddig,tipikus bátortalan nyomigyerekek voltak,annyira kivoltak éhezve,hogy bárki jó lett volna nekik.Ördögi kör sajnos.:( a legokosabb,amit ilyenkor a nő tehet,hogy megkíméli magát a hamis ábrándoktól és valamivel ellensúlyozza a külsejét.Pl nagyon kedves,nagyon okos,sportos stb. Bár a mai világ így sem lesz elfogadóbb,mert már szinte minden a külsőségeken alapul.:( 22/l
2020. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt kapcsolatom soha. Egy majdnem volt, de végül nem jöttünk össze, ő "próbálkozott", de szerintem csak a mentális baja miatt, mert enegm talált a legjobb célpontnak. Pszichopata egyébként. Szabadidejében madárpókokat tenyészt, együtt lakott még az exével, és kövér, a haját is mindig furán megnövesztette. A "milyen" kérdésre válaszolva.

Rajta kívül kétszer randiztam egy fiúval, aki amúgy nekem nagyon tetszett, külsőleg is és belsőleg is, pont az esetem volt, csak mondjuk magasabb voltam nála. De nem emiatt nem lett semmi, hanem őszintén közöltem vele, hogy én túl elcseszett vagyok egy kapcsolathoz, szóval meneküljön, amíg nem késő.

Egyszer randiztam egy osztrák fiúval Bécsben, de a randi alatt teljesen egyértelművé váltak a szándékai. Azt hallhatta, hogy a külföldi lányokat könnyű megdugni. Bebizonyosodott az ellenkezője.

2020. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
28%

10 magát csúnyának tartó nőből 9-el simán semmi baj nincs, nagyon max egy másik ruha, frizura kellene nekik.


Persze, manapság aki nem insta királyány, azt már csúnyának tartják, és ő is magát

2020. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az jon le,h a csunya lanyok is valogatnak.Inkabb egyedul maradnak ha nem rendezett az illeto...szegyen :(
2020. ápr. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy azokat a férfiakat kerestem, akiknek számítanak a belső tulajdonságok, és nem csak az, hogy "főzmostakarít", hanem az is, hogy mennyire művelt az adott hölgy, milyen a személyisége, és mennyire alkot jó társaságot.


Mivel csúnya nő ellenére a melleim nagyok, régebben szerettem a feszülős és a mélyen dekoltált felsőket, de ma már semmi ilyesmit nem hordok. Szolidan és csinosan öltözöm, és sokkal jobban érzem magam azóta. Most már mondhatom, hogy tényleg az eszemért és a személyiségemért szeretnek meg az emberek.


Egyébként menyasszony vagyok már.

2020. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
#6 Miért szégyen, hogy valaki nem akar összejönni egy nyomival, hanem inkább kivárja, hogy olyannal találkozzon, akivel van benne valami közös és aki vonzza is valamennyire? Nem szégyen egyedül maradni, a "ló nincs, szamár is jó" kapcsolat a szégyen.
2020. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

"Miért szégyen, hogy valaki nem akar összejönni egy nyomival, hanem inkább kivárja, hogy olyannal találkozzon, akivel van benne valami közös és aki vonzza is valamennyire? Nem szégyen egyedül maradni, a "ló nincs, szamár is jó" kapcsolat a szégyen."


100%-ban egyetértek!


Nem szégyen nem összejönni egy kövér, vagy gyerekes "nyomi" csajjal, és kivárni a megfelelőt.

2020. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Na látod, egyet értünk. Mert akad megfelelő annak a nyomi srácnak is és annak a gyerekes nőnek is. Mindenkinek akad megfelelő. Csodás párokat ismerek, ahol a felek megvárták a megfelelőt, akár évekig is egyedül maradva és minden szempontból kielégítő kapcsolatban vannak most.

De ehhez az kell, hogy legyen valaki annyira jellemes, hogy nem adja alább és nem kúszik bele egy vacak kapcsolatba, ahol mindkét fél elégedetlen és csak megelégszik a másikkal, de közben másra vágyik. Ehhez felnőtt, érett jellemek kellenek. Az út a fejlődésre nyitva áll bárki előtt nemtől függetlenül.

2020. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!