Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szebb arcú nők! Nálatok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebb arcú nők! Nálatok van olyan, hogy társkeresőn alapból egy férfi nem az esetetek (de nem is csúnya), utcán sem néznétek meg, de olyan jók/minőségiek a képei és a profilleírása, hogy visszaírtok neki? Vagy ne is álmodjak? :D

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Persze, nem egy ilyennel randiztam is.
2020. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Miért ne? Nálam igenis létezik a "jó belsővel nagyon is kellene" kategória. Sok számomra átlagos srácot húztam jobbra, mert bíztam abban, hogy lesz egy szerethető stílusuk, mint exemnek (őt sem a külseje alapján vettem észre, csapattársak voltunk eleinte). Nem tévedtem, közülük egy lett a mostani párom.


Mondjuk szerintem egyáltalán nincs szép arcom, de annyit mondogatták, hogy beadtam a derekam :D

2020. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a jelenlegi ilyen. A képei sem voltak jók, sokkal jobb élőben, viszont nagyon igényes volt a bemutatkozása, és az indítás is. Érződött, hogy igazi férfi, tudja, mit akar, de közben úriember is, és személyreszólóan írta az első üzenetet is, amit élvezet volt olvasni, mert kedves, udvarias volt, és nem csapta össze. Külsőre nem volt az esetem, de nem is taszított, ez tény, viszont csak egy kritériumnak kellett megfelelnie: a 190körüli magasságnak. Annak megfelelt.


31

2020. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem erdekel a korites, a keresettseg, a beallitas, a sugallni akarast. Biot direkt nem olvasok. Kepen az embert nezem. Tetszik, vonz, erdekel, vagy nem.

Amit leirsz, az az ellentete pont. Az erdekel, ki az, nem az, hogy hogyan talalja.

2020. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hát, ha nagyon frappáns, okos stb. szövege van, akkor miért ne?
2020. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!