Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nők! Milyen tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nők! Milyen tapasztalataitok vannak pasik terén?

Figyelt kérdés

Mások szerint elismerten csúnya nők válasza érdekel.

Volt már kapcsolatotok? Próbálkozott nálatok valaha férfi és ha igen, milyenek?...stb.



2020. ápr. 17. 22:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Valótlan, hogy számtalan kva ronda férfit láttam már nővel, persze :D hát hihetetlen vagy. Legyél incel, de ne hülye
2020. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tűnt volna fel bogárkám, a férfiak vonzereje sokszor nem a külsőben rejlik, hanem a megjelenésén és a szövegén, vagy valami egyeben. Míg a nők a külsejükkel hódítanak.

És amit írtam az szóról szóra igaz tehát, a férfiak helyzete sokkal nehezebb társkeresés szempontjából, ha hiányzik az a férfi csáberő, akkor esélytelenné válik, míg a nőkre ez kevésbé igaz, csak akkor ha nagyon nem adnak magukra

2020. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt volna fel, bogárkám, most mondtál ellent magadnak.
2020. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Hagyjad, ennyi esze nincs a 47%-osnak.
2020. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Mert ő férfiként úgyse fog sokáig egyedül maradni, egész életében meg végképp nem. Még a 60-as kövér, öreg pasasoknak is van barátnője. Szóval könnyen osztja az észt a nőknek."

Mert nektek aztán van eszetek ilyeneket kiírni ugye?

Nyilván a sértődöttség beszél belőletek, hiszen mi másért állítanátok ekkora badarságokat mint amit idéztem is

Van itt nő aki komolyan gondolja ezt a mondatot?

Úgy hogy ezt a legtöbb férfi életének javarészére értitek?

Nyilván létezik sok 60-as pasas barátnővel de ezt általános jelenségnek, a legtöbb férfinél normális, gyakori jelenségnek hiszitek?

2020. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Igen, az feltűnt. Csak bírom, mikor ellentmondásba keverednek a saját hülyeségeikkel.
2020. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
53%
Igen, az általam ismert összes 40-es, 50-es, 60-as férfinak van felesége vagy barátnője, és egyik sem jóképű vagy gazdag. Tök komolyan gondoltam. Belőled beszél az iszonyat frusztráltság, mert fiatalabb ember létedre nem bírsz egy nőt felszedni.
2020. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem egy világban mozgunk én mondom!

Abban a világban amelyikben én élek, sok férfi van aki egész életében magányos, vagy életének túlnyomó részében az

És van sok példa az ellenkezőjére is, viszont csak az idősebb korosztályban.

Mert igen, a nők 50 felett egyedül már egyértelműen hátrányba kerülnek (ennek okait most nem részletezem) és nehezebben találnak párt a korosztályuk férfitagjainál. De nehogy már az idősebb korosztály társkeresése legyen már a döntő!

A fiatal korosztályban ugyanis a férfiak vannak nehéz helyzetben, pont abban a korban amikor nagy szükségük lenne társra, esélytelenebbek. A nők viszont könnyű helyzetben vannak még akkor is ha előnytelenebb a külsejük, ezek pedig tények. Mert a butaságaitok valóban frusztrálóak

2020. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
75%

A tapasztalatok rosszak.

Egy nő számára nincs hátrányosabb, mint rondának lenni. Igaza volt annak, aki arról írt, hogy minden más területen is érezhető az eltérés a bánásmódban.

A férfiakat pedig két csoportra lehet osztani esetünkben is, csak az arányok másak:

1. A gázosak, akikkel általában nagyobb a gond belül, mint kívül, pedig utóbbi sem elhanyagolható mértékű, de szintén zenészként ne jártassam a számat ugye. Na, irántunk túlnyomó többségben ők érdeklődnek.

2. A jobbak, akiknek 90%-a érthető módon sz@rik ránk, illetve lenéz, lesajnál, kigúnyol, megaláz. A maradék talán szóba áll velünk, de abban nincs köszönet. Hamar megcsal és lecserél jobbra, de addig is elvárja, hogy ha már ilyen rondák vagyunk, kompenzáljunk keményen: tegyük oda magunkat a szexben, mindenfélét bevállalva, legyünk konyha- és házitündérek, ezek mellett legyünk szuperintelligensek, -tájékozottak, -érdekesek, -szórakoztatóak.

2020. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szerintem tulajdonképpen nagyon ritka az a fajta női rondaság, amin ne tudna a nő önszántából jelentősen javítani, legalábbis szalonképessé avanzsálni.

A legtöbb ronda ember a kövér ember kategóriába esik, ők azok akik ha nagyon akarnak tudnak változtatni, mert javarészük valószínűleg nem betegség miatt kövér.

A többinek talán nehezebb dolga van, de rengeteg nő futkos a világban akiről ránézésből megállapítható hogy egy kis igényességgel, összeszedettséggel könnyedén csinos nővé változtathatná önmagát, ha igazán akarná

2020. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!