Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor érték a nőknek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érték a nőknek egy olyan pasi aki családot akar, vagy nem érték?

Figyelt kérdés

Én 30 éves vagyok, de őszintén szólva baromira nincs kedvem a családosdihoz meg a gyerekhez. Egyáltalán nincs. Ahhoz sem, hogy a gyerek körül forogjon az élet, és az kösse le a nőnek a figyelmét, én meg csak egy felesleges kolonc legyek aki csak dolgozik mint a güzü és csak erre jó, hogy hozza haza a pénzt. Sima párkapcsolathoz viszont lenne kedvem, nő mellett ébredni meg szerelem, meg szex. Ezek mennének.

Mégis mostanában társkeresőn néha kamuzok ilyet, hogy persze velem lehet hosszútávra tervezni, család, gyerekek meg ilyenek (hátha ezzel növelem az esélyem a többi iszonyú mennyiségű társkereső férfihez képest), de nem válik be. Ilyenkor mindig megkapom, hogy jaj ők nem akarnak gyereket, nekik ez nem kell, ők nem vágynak gyerekre meg ilyenek. Azaz mindig kiderül, hogy a nők sem akarnak.

Mégis megy a rinya a nők részéről, hogy a mai férfiak komolytalanok, és csak szexelni meg bulizni akarnak. Akkor most hol az igazság? Kell akkor a nőknek, vagy nem a családcentrikusság?


2020. ápr. 19. 12:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

nője válogatja

nekem nem mivel nem akarok gyereket, de sok nőnek igen

2020. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
90%

Te se az eszedrol lehetsz hires.

Gondolom aki akar gyereket annak fontos, aki meg nem, annak nem.

2020. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Az én környezetemben minden nőnek érték.
2020. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Mivel 2 ember se egyforma így nincs olyan, ha ezt mondod vagy azt mondod akkor az tuti bejön. Vannak nők akik akarnak gyereket és vannak akik nem, de ez ugyanúgy igaz a férfiakra.

Egy meglátásom viszont lenne. Semmi probléma azzal, hogy te így látod a dolgot, de ne hazudj ezzel kapcsolatban,vállald fel őszintén. Azt mondod vágysz egy párkapcsolatra. Tegyük fel bekamuzod akarsz gyereket, megszereted a nőt és végül vége lesz, mert ő akar gyereket. Amellett, hogy szegénynek rabolod az idejét még saját magad is beszívatod és ott vagy ahonnan indultál.

2020. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem. Utálom a gyerekeket és nem perspektíva a család.
2020. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Hamár megvan 1-2 gyerek akkor érték. Valakinek fel is kell nevelnie őket
2020. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Talan tobbre mennel, ha igazat mondanal, mert jelenleg nem tudsz igy osszejonni azokkal, akiknek szinten nem kell (nyilvan ha bevallanad, hogy ja, amugy neked se kell, csak ugy mondtad, halal megbizhatonak tartananak... :D ), akiknek meg kell es bedolnek neked, azokkal egy evig se fogja huzni a kapcsolatod.
2020. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%

Ha tetszel a nőnek, akkor érték, ha nem, akkor hátrány. Minden relatív, pl:


"Nők amikor a macsó csávó nem beszél az érzéseiről: milyen izgalmas és misztikus, be is fekszek alá!

Nők amikor átlagos vagy az alatti pasik nem nyílnak meg: mekkora lúzer, beszéljél már magadról!

Nők amikor az előbbi típus végre megnyílik: te vagy a legjobb barátom!"

2020. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván aki akar gyereket, annak érték. Bár önmagában ezt nem nevezném "értéknek", én akarok gyereket, családot, számomra ez nem egy olyan dolog, hogy jó ha van, pluszpont, de nem para, ha nincs, mint az, hogy tudjon paprikáskrumplit főzni bográcsban. Ez nem egy "érték", ez egy szükséges alapfeltétele kettőnk kapcsolatának, kábé mint az, hogy hímnemű legyél és működjön a szerszámod. Az sem kifejezetten egy "érték", csak egy alap tulajdonság, ami nélkül nem megy tovább az ismerkedés.


Egyébként ha netalán ismerkednék most, és az elején bekamuznád, hogy akarsz családot, gyereket, akkor utólag nem teljesen érteném, hogy mégis miért volt ez jó neked. Együtt voltunk mondjuk 2-3 évet, én már régóta rágom a füled a házasság kérdéssel, már számolgatom vissza a napokat, hogy mikor lesz gyerek, te meg csak a vállad vonogatod, hogy aha, persze, majd idővel... Aztán nekem ebből elegem lesz, szakítunk, és ezzel azt érted el, hogy..? Hogy én is öregebb lettem, kösz szépen, potenciálisan nehezebben esek teherbe és az önzőséged elvette tőlem a lehetőséget, hogy még fiatalon, erőm teljében legyek anyuka, illetve te is ugyanúgy kezdheted elölről ezt az egész ismerkedősdit. Nincs értelme hazudni, van elég nő, aki nem akar családot, azzal meg nem érdemes kezdened, aki meg akar.

2020. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért van átmenet a "laza szexkapcsolat" és a "családcentrikusság" között

Én pl nem vagyok a "csak szex és buli" híve, mégsem akarok gyereket, valószínűleg a jövőben sem

2020. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!