Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor érték a nőknek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érték a nőknek egy olyan pasi aki családot akar, vagy nem érték?

Figyelt kérdés

Én 30 éves vagyok, de őszintén szólva baromira nincs kedvem a családosdihoz meg a gyerekhez. Egyáltalán nincs. Ahhoz sem, hogy a gyerek körül forogjon az élet, és az kösse le a nőnek a figyelmét, én meg csak egy felesleges kolonc legyek aki csak dolgozik mint a güzü és csak erre jó, hogy hozza haza a pénzt. Sima párkapcsolathoz viszont lenne kedvem, nő mellett ébredni meg szerelem, meg szex. Ezek mennének.

Mégis mostanában társkeresőn néha kamuzok ilyet, hogy persze velem lehet hosszútávra tervezni, család, gyerekek meg ilyenek (hátha ezzel növelem az esélyem a többi iszonyú mennyiségű társkereső férfihez képest), de nem válik be. Ilyenkor mindig megkapom, hogy jaj ők nem akarnak gyereket, nekik ez nem kell, ők nem vágynak gyerekre meg ilyenek. Azaz mindig kiderül, hogy a nők sem akarnak.

Mégis megy a rinya a nők részéről, hogy a mai férfiak komolytalanok, és csak szexelni meg bulizni akarnak. Akkor most hol az igazság? Kell akkor a nőknek, vagy nem a családcentrikusság?


2020. ápr. 19. 12:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, kiről van szó. Nem lehet a nőket sem egy kalap alá venni.


Viszont szerintem jobban jársz, ha nyílt lapokkal játszol és nem kamuzol ilyeneket, mert teljesen felesleges.

2020. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én nem akarok gyereket, egy társat viszont igen, akivel lehet házasodni, összeköltözni, közösen tervezni, hűségesnek lenni egymáshoz, és szerintem nem könnyű olyan férfit találni, aki szintén így gondolkodik, mivel aki ezt akarja, az gyereket is akár, aki meg nem akar gyereket, annak az is jó, hogy akkor ennyi erővel minden nap mást lehet d*gni, sőt, az úgy sokkal jobb...

24/N

2020. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen szeretnék gyereket, szóval komoly kapcsolatra nálam esélye sem lenne olyannak, aki nem akar. Nem tudnám vele elképzelni a jövőmet.
2020. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Sok nőnek érték. Ők 30 felett már családosak, vagy épp a közeljövőben válnak azzá. A többiek meg nem akarnak családot, tehát nekik nem érték.
2020. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak.


Nekem volt párom, aki fennen hirdette, hogy nem akar sosem gyereket. Én ha nehezen is, de megbarátkoztam a gondolattal, hogy nekünk nem lesz gyerekünk.


Aztán egy nap azzal állított haza, hogy ő gyereket akar _MOST_.


Ez nem ilyen egyszerű, a nők önmagában nem egy homogén halmaz, van akinek ez fontos, másnak meg az ezredik a prioritás listán, és persze ők is változnak, van aki gyerekről családról álmodik fiatalon, aztán mégsem akar, más meg fordítva.

2020. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Egyre népszerűbb szerencsére a tudatos gyermektelenség. Kezdik belátni az emberek, hogy nagyon sokuknak nem való gyerek, ez pedig nagyon nagyon jó. Sokkal jobb mint "így szokás"-ból potyogtatni a gyerekeket és felnevelni újabb és újabb lelkisérült generációkat az alkalmatlanságuk miatt.

Viszont azt is fontos kiemelni, hogy attól, hogy valaki nem akar családot még nem szabad egy komolytalan, éretlen 15 évesnek lenni fejben. Semmilyen komoly kapcsolatba nem illik bele ez a mentalitás. Semmilyen értelmes nő nem fog összejönni olyan pasival akinek a bulika meg a haverkák a minden és úgy szórja a pénzt mint egy 10 éves a játékboltban. Egy komoly kapcsolaton minden egyes nap dolgozni kell, ez nem megy éretlen mentalitással meg úgy, hogy a bulika meg kalandozgatás a minden.

Aki nem akar gyereket az nem akar egy 30 éves óriáscsecsemőt sem maga mellé akit ugyan úgy kell nevelni mint egy kisgyereket. Amióta az eszemet tudom tisztában vagyok vele, hogy soha nem vállalnék gyereket. Pont ezért nem kell egy 30 éves aki megragadt 15 éves szinten. Nem a gyerekvállaláshoz kell csak a komolyság, enélkül maga a párkapcsolat sem fog működni.

2020. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%

16: A tudatos gyerektelenség leggyakrabban egyet jelent a kényelemmel. Az, hogy valaki nem akar vesződni a gyerekneveléssel, csak annyit jelent, hogy elcseszett a személyisége. Ha így van, akkor párkapcsolatra is alkalmatlan.


A valódi tudatos gyerektelenség annyit jelent, hogy a körülmények ismeretében valaki lemond a gyerekvállalásról:

- a gyerekvállalással a saját egészségét, vagy akár az életét veszélyeztetné

- valamilyen genetikai öröklődő betegség miatt: nagy az esélye, hogy nem egészséges gyerek születik

- anyagi körülmények miatt: a gyerek egészséges fejlődését nem tudja biztosítani (és nem arról van szó, hogy nem tudja majd megvenni neki az aktuális legmenőbb "ájfónt")

- saját egészségügyi problémák miatt: talán nem öröklődő betegség, de feltételezhetően nem érné meg a gyerek felnőtt korát, vagy nem lenne képes megfelelően ellátni.


Óriási hiba, hogy mindenféle felesleges hülyeséggel tömik a gyerekek fejét az iskolákban, de a tudatos családalapítást nem tanítják, mert azt gondolják, hogy az otthonról hozott minta elegendő.

2020. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!