Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz társat találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz társat találni?

Figyelt kérdés
Ma néztem egy galamb párt ... Hát mondom még nekik is izgalmasabb a szexuális életük mint nekem. Mi emberek meg itt szerencsétlenkedünk hogy találjunk valakit akivel együtt tudunk lenni úgy hogy közben nem öljük meg egymást :D Néha elgondolkodom hogyan vagyunk 8 milliárdan amikor ennyire nehéz társat találni. De az is lehet csak én vagyok az ügyetlen, ez is benne van ...
2020. ápr. 25. 00:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#2-es

Éppen az állatvilágban jellemző, hogy azok a hímek, amelyek gyengébb adottságúak (=rosszabb génállományúak), azok egyáltalán nem örökítik tovább a genetikájukat, mert a párzás a dominánsok privilégiuma.


Ledominált hímeknek nem jut nőstény. Se vonzó, sem satnya.


Embernél ez azért nem így van. A nemek nagyjából egyenlő eloszlása az össznépességben, és a monogámia (mert bármennyire is más a hiedelem, azért nem a férfiak csekély százaléka dugja az összes nőt) nálunk azért beszabályozza ezt. Legfeljebb nem vonzó nő jut a nem vonzó férfinek. De kevesen maradnak ténylegesen egész életükre társ nélkül.

Van ilyen is, de az állatvilágban ez általános, hétköznapi jelenség, nálunk pedig a ritkább kivétel.


A közhiedelemmel ellentétben a Föld túlnépesedését nem a fejlett nyugati kultúrkör okozza. Európában mindenhol régóta fogy, vagy legjobb esetben is stagnál a népesség.

A demográfiai mutatók éppen a legnyomorultabb részeken, Indiában, Afrikában ívelnek meredeken felfelé. Ahol a legnagyobb a nélkülözés.

2020. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Egyébként ez hülyeség mert az ember nem monogám...akármennyire is ezt szeretné néhány ember. A madarak ezzel ellentétben legtöbbször életre választanak párt. Az ember meg egy idő után bármennyire is össze illetek elkezd más felé vonzódni szexuálisan, ami nem bűn, de nem tetszik, hogy néhány ember ezzel szembe akar menni és tagadja.
2020. ápr. 25. 15:13
 23/23 anonim ***** válasza:

"Az ember meg egy idő után bármennyire is össze illetek elkezd más felé vonzódni szexuálisan, ami nem bűn, de nem tetszik, hogy néhány ember ezzel szembe akar menni és tagadja."


Az, aki kompromosszummal, "jobb nem jutott" elven választott (vagyis inkább csak fogadott el) magának párt.

2020. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!