Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz társat találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz társat találni?

Figyelt kérdés
Ma néztem egy galamb párt ... Hát mondom még nekik is izgalmasabb a szexuális életük mint nekem. Mi emberek meg itt szerencsétlenkedünk hogy találjunk valakit akivel együtt tudunk lenni úgy hogy közben nem öljük meg egymást :D Néha elgondolkodom hogyan vagyunk 8 milliárdan amikor ennyire nehéz társat találni. De az is lehet csak én vagyok az ügyetlen, ez is benne van ...
2020. ápr. 25. 00:47
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
igazából nem nehéz társat találni. normális szerető társat nehéz találni. ha pedig találunk akkor azt megtartani. lehet hogy vagyunk 8 milliardan de 8 milliard felé elvaras es ideal létezik és sajnos nem annyira sok az esélye annak hogy 2 olyan ember talál egymásra akik a másikat képzelték el a "nagy ő" nek. és ezért van az is hogy a mai párkapcsolatok nem tartanak tovább pár hónapnál :D
2020. ápr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

Mert az emberek szörnyűek.


Amúgy meg az állatoknak nincsenek elvárásai. Galamb? Galamb. Tüzel? Tüzel. Akkor jó lesz.


Igaz ott nincs is akkora diverzitás mint az emberek között. Nincs az, hogy valaki félmilliót keres, valaki meg 180-at. Az se, hogy egyik 180 magasnak születik, másik meg 160-nak. Így válogatni sem lenne értelme nekik.


Én egyébként kíváncsi leszek, hogy a következőt 10 évben hogy alakul majd a népesedés aránya. Mert ezt a hatalmas születési görbét előbb-utóbb ellensúlyoznia kell valaminek. De szerintem "jó" felé is haladunk ebben a tekintetben, mert a szingliség, gyerek nélküliség egyre menőbb, egyre kevesebben akarnak, az elvárások meg a média által átmosott agyaknak köszönhetően egyre csak nőnek. Túl nagy már az ingerküszöbünk, ezért szorulnak ki sokan átlagos tulajdonságokkal a "piacról."


Mint az Éhezők viadala. A filmben az emberek ingerküszöbe már annyira magas, hogy effektíve valódi öldöklést mutatnak a tv-ben, mert csak azt nézik. Ennek a folyamatnak az előszelét már most is láthatod: a sima Megasztár már nem elég, kell mellé ez az álarcos baromkodás is, mert így izgalmasabb. Na ugyanez zajlik le mindehol, a párkeresés területén is.

2020. ápr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az emberek szörnyűek hanem az egó amit mindenki maga köré növeszt. Szerintem ha mindenki levetné az egóját akkor egy szerető személyiség lenne alatta. Kicsit olyan mint egy újszülött nem gonosz... Sajnos az egó amit növesztünk magunk köré hogy megvédjen minket ez ami gátol is abban, hogy többet érjünk el az életben.

Könyvet kéne írnom :D

2020. ápr. 25. 01:10
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezért kell jól begombázni , ott majd megtudja mindenki mi a regula amikor nincs egód.
2020. ápr. 25. 01:11
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó ebben van valami, de egó nélkül meg nem létezik az ember, szóval nem lehet neki mit csinálni. Az emberi lét szerves része.
2020. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Figyi nem én pontoztalak le valaki lepontozott, én plusz jelet adtam neked
2020. ápr. 25. 01:14
 7/23 anonim ***** válasza:
29%
Azért olyan nehéz. Mert a nők úgy érzik mint mikor shoppingolnak a ruhaboltba es válogatnak a ruhák közül addig nézelődnek kipróbálnak egy párat mig meg nemtalálják azt ami divatos aztan meg majd ha új divat jönbe keresnek másikat vagy ha már nem menő a jelenlegi. Mert nem emberként néznek rá valakire hanem mint eszközre.
2020. ápr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen emberfüggő, hogy mennyire nehéz társat találni. Ha valakinek a személyisége egyszerű és nincsenek nagy igényei, simán talál társat. Ha jól néz ki és nincs semmi szociális problémája, szintén. Ha valaki ronda vagy lelkileg beteg, akkor már nehezebben. Ha nagyok az igényei, szintén.


Az meg elég naiv gondolkodás, hogy az emberek alapvetően ártatlanok, mint az újszülöttek. Nem azok. Az emberek is állatok, szóval az ösztönök ott vannak. Ehhez hozzátartozik az is, hogy az erősebb kutya khm.

Az egót meg könnyű mindenért okolni, de alapvetően hozzátartozik az emberhez. Az egónak köszönhető, hogy nem alázkodik meg minden helyzetben az ember és küzd a céljaiért.

2020. ápr. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

Nyugi, nem véletlenül vagyok 50%-on. Tökéletesen jelzi mennyire megosztó véleményeim vannak.


Aki lepontozta gondolom Disneyland-en él, és nem veszi észre a kegyetlen realitást.


Nekik egy kis ébresztő: [link]

[link]


:)

2020. ápr. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#9: Pacsi, dettó! Én zöldet nyomtam neked.
2020. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!