Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz társat találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz társat találni?

Figyelt kérdés
Ma néztem egy galamb párt ... Hát mondom még nekik is izgalmasabb a szexuális életük mint nekem. Mi emberek meg itt szerencsétlenkedünk hogy találjunk valakit akivel együtt tudunk lenni úgy hogy közben nem öljük meg egymást :D Néha elgondolkodom hogyan vagyunk 8 milliárdan amikor ennyire nehéz társat találni. De az is lehet csak én vagyok az ügyetlen, ez is benne van ...
2020. ápr. 25. 00:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy faxt nehéz. Tapadnak a nők. A függetlenség megőrzése a komoly kihívás. Ma egy gyönyörű kb. 20 évvel fiatalabb kolléganő nyomult finoman. 1 mikronnyira voltam, hogy eltemessem az összes axiómámat az összebútorozásról, házinyúlról, öreg fejjel megismételt gyerekvállalásról. Nem is tudok emiatt aludni.
2020. ápr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

Ugye mindenki másmilyen családból érkezik. A legtöbb sajnoa csonka, vagy rossz szülői minta jellemzi. Eleve a gyerek már így nő fel, hogy nem kap hiteles képet az apa, vagy anya, esetleg mindkettő által, hogy miképp kéne jól menedzselni, alakítgatbi, formálni, ápolni a kapcsolatot. Így a gyerekben az otthoni minták rögzülnek, amihez hozzáadódik az óvodában, iskolában, egyetemen, később munkahelyi környezetben is tapasztaltak, mert mindenki valamilyen módon formál minket, mégha nem is tudunk róla. A gáz akkor van, ha te mondjuk egy jó családi mintát hozol, teljesen komoly, tudatos értékrended van, és találkozol valakivel, aki tetszik, de ő mondjuk nagyon sérült ember. Ez hamar kiütközik köztetek. A nagyobb gáz ott van, amikor eleve nem találkozol hozzád hasonló, klasszikus családban nevelkedett emberrel, vagy ha igen, már foglalt. Ezekre rájön az is, hogyha teljesen más az ízlésetek számos dologban, az szintén gyengíti a vonzalmat. Ha te tudatos vagy, gondolkodsz, határozott elképzeléseid vannak afelől, hogy milyen emberrel érzed magad jól, akkor nem ugrasz bele addig semmibe, amíg meg nem találod. Direkt nem elvárásokat írtam, mert sokan összekeverik a pozitív tapasztalaton alapuló elképzelés fogalmával, ami alapján már tudod egy korábbi kapcsolatos után, hogy kivel érzed jól magad. Az iq 60as, mellé gyenge eq-jú ember pedig általában csak irreálisan elvár ezt, azt, miközben semmit sem nyújt. Ezért írtam, hogy ne keverjük az intelligens, intellektuálisan fejlett ember tapasztalati alapú jövőbeni elképzeléseit az alulművelt, tudatlan ember elvárás hegyeivel. Elkanyarodtam. Szóval azért nehéz, vagyis azoknak, akik nem érik be akárkivel, csak, hogy legyen valakijük és ne kelljen pár hétig, hónapig egyedülálló státuszban lenniük, hanem megfontoltak, szív mellett aggyal is keresik a társukat, olyan társat, akit tokkal-vonóval elfogadnak ahelyett, hogy bármiben is meg akarnák őt valtoztatni (mert manapság sajna ez a divat, hogy meg akarják változtatni a xart, de hiába cukrozzák, attól az marad a xar).

Summa summarum, aki gondolkodik, mérlegel, tervez, kivár, annak nehéz. A legtöbb embernek könnyű, mert tojnak bele mindenbe, ma legyen valakije, hogy holnap, 1 hét múlva, 2 év múlva mi lesz, xarik bele nagy ívben. Mindig, azonnali instant sikere, boldogsága legyen. Ennyi a lényeg neki. Neked, nekem meg nem elég ez. 🙂

2020. ápr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
Mert rengeteg különböző ember van és köztük megtalálni azt, aki egy kicsit is közel áll hozzád, nem egyszerű munka. Főleg nem egy komplexebb személyiségnek.
2020. ápr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy faxt nehéz. Tapadnak a nők. A függetlenség megőrzése a komoly kihívás. Ma egy gyönyörű kb. 20 évvel fiatalabb kolléganő nyomult finoman. 1 mikronnyira voltam, hogy eltemessem az összes axiómámat az összebútorozásról, házinyúlról, öreg fejjel megismételt gyerekvállalásról. Nem is tudok emiatt aludni.
2020. ápr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem igaz hogy az állatok mind olyan könnyen találnának párt. Az állatkertekben is néha elég nehéz olyan párt hozni akit elfogad a másik, meg a tenyésztőknél is. Ott is vannak egyéniségek.
2020. ápr. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%

14-es, kívánok még sok ilyen álmatlan boldog éjszakát.:)

Csak nehogy úgy járj, mint az egyszeri nő, aki az első bók után már látja magát nászindulóra menetelni hófehér ruhában, aztán kiderül, hogy a pasinak csak szexre kellene.

2020. ápr. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%
Sztem rossz ötlet találni. Én annak a híve vagyok, h be kell cserkészni, pl kajával. Sokszor bejön ^^ Meg magától jön oda és nekem nem kell rohangálni ^^
2020. ápr. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%
Az is baj, ha túl sok az elvárás, meg az is baj, ha nincs. Meg elég sok minden félre tud menni, és még ha te vállalod is a felelősséget a saját hibáidért, a másik nem feltétlenül, vagy nem lesz ugyanolyan fontos az adott dolog a számára, mint neked. Nekem az első kapcsolatom azért ment tönkre, mert nem működött közöttünk a kommunikáció, utólag meg úgy voltam vele, hogy igen, ezt így kellett volna csinálni, most már megtanultam egy életre, úgyhogy a következő kapcsolatomban ezzel már nem lesz probléma legalább. Hát tévedtem, mert a következő exem olyan volt, akivel nem lehetett semmit sem normálisan megbeszélni, mert nagyon határozatlan volt, a nagyobb problémákat pedig inkább besöpörte a szőnyeg alá, és ezt én 1 évig nem akartam észrevenni. Így tényleg nehéz, hogy azt hiszed, hogy valamit már tudsz jól csinálni, közben pedig abszolút nem vagy profi benne, és mindig érnek meglepetések.
2020. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Alessandro10 ***** válasza:
60%
Én közel 40 évesen végre megtaláltam életem párját, aztán kiderült, hogy mégsem. A személyisége tökéletes volt számomra amíg a kollégái bele nem vitték a bulizós korszakba. Rövid idő alatt 20 évvel fiatalabbnak érezte magát, esély nem volt megtartani. Inkább keresett mást helyettem, meg szórakozik világba. Már a gyerekét is lepasszolta a volt házastársának, útban volt a szabadságának. Hiába dolgoztam éjjel-nappal a családomért, az újdonság varázsa fontosabb volt neki. Van, hogy megtalálja az ember a tökéletes társat, a hosszú távú, közösen egy irányba nézés már nehezen megy. Az én életem sem úgy alakult ahogy terveztük, mindig van valami ami átírja a forgatókönyvet. Mindenki változik élete során, nagyon nehéz két embernek évtizedeken keresztül ugyanazt várni és gondolni az életről. Régen teljesen más kapcsolatok voltak, ma már sokan a megszokás miatt, vagy mert egzisztenciálisan nem tudják megtenni hogy külön váljanak. Egyre több lesz a szakítás, válás, az elköteleződés kiment a divatból. Jobb lenne, ha csökkenne ez a tendencia, meglátjuk 10-20 év múlva. Okoskodni ugyan lehet, de sok reményt nem látok. Vannak még olyanok akiknek fontos egy élethosszig tartó kapcsolat, viszont egyre kevesebbeknek. Egy életünk van, használjuk ki! :)
2020. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2020. ápr. 25. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!