Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, ti összejönnétek egy olyan 31 éves emberrel aki 10 éve teremőrként dolgozik a szüleivel él és semmilyen hobbija sincsen?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 20:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

#10

"Nem tudom, majd kialakulna."


Így nem lehet valamit elkezdeni. Így tehát azt mondod, hogy semmit se tudsz nyújtani, mert akkor írtad volna, hogy ezt és ezt és ezt is tudom..stb.


De te a nagy 0-t tudod adni a másiknak. Nem vagy méltó egy kapcsolatra.

2020. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Chajjj máááár
2020. ápr. 24. 21:42
 13/19 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kene azert ledegradalni es belerugni a kerdezobe
2020. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

#13


Tudom, hogy az igazság fájdalmas, de ezzel szembe kell nézni.

Ha meg valami nem tetszik? Lehet rajta változtatni. Mindenkinek 24 órából áll egy nap, csak az a nem mindegy, hogy ki mire használja a kapott órákat.

2020. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az nem lenne gond, hogy teremőr meg hogy a szüleivel él. De hogy így nincs is megtakarítása, életcélja, és hobbija sincs? Én ennél azért ambíciózusabb, élettel telibb ember vagyok, ilyen párt keresek magam mellé.
2020. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

le se sz..rd őket kérdező! én is teremőr voltam, és utáltam. Most meg örülnék neki, tekintve hogy mindenhol ugyanazok a barmok vannak....


én szívesen beszélgetek veled privibe, ha neked is van kedved.

28/ L ( első válaszoló)

2020. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a probléma, hogy teremőr, vagy, hogy a szüleivel él.

Az a baj, hogy 31 éves és nincs semmilyen életcélja. Ráadásul én el sem tudom képzelni, hogy valakinek nincs bármiféle hobbija. Nincs semmi, ami egy kicsikét is érdekelné? Az, hogy nincs megtakarítása nem azért rossz, mert a nők csak a vastag pénztárcás pasira vágynak, hanem azért, mert ha akar, szinte bárki félre tud rakni egy keveset (pláne egy ilyen helyzetben), ami megint csak ahhoz vezet, hogy nincs életcélja.

Így, hogy lehet élni? Lényegében az egész élete felesleges, csak céltalanul lezeng.

2020. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

félrerak mindenki egy keveset? mint pl. én is, aki az összes létező sz..r munkát elvállalta főiskola alatt ami valaha volt 50 km-es körön belül, miközbe arra nem volt már pénze hogy ruhát vegyenek magának??

halljátok ti hülyébbek vagytok mint a sokévi átlag.

Menjetek a munkaügy központba, ott aztán biztos egyetértésre találnátok.

Kérdező, ha nem lenne pasim, már most biztos, hogy szívesebben járnék veled, mint itt bárkivel.

Első hozzászóló

2020. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
akarom mondani a második
2020. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!