Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt férfiak, és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt férfiak, és már jócskán benne vannak a korban (tehát olyan 30 felettiek), és nincs családjuk, se gyerekük, veletek hogyan viselkedik a társadalom, az ismerősök, a munkatársak, vagy a nők? Nincs megvetés, hogy apukakorban vagytok és semmi?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Huszonéves csajokat dugok. Nem néznek le a haverok.
2020. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK ROVAT!!!



A 30 fellettiek felnőttek, és csak a tinikék szerint vannak jócskán benne a korban :D

2020. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

2.

Én 33 vagyok és szerintem jócskán benne vagyok a korban, ha családalapítás, gyerekvállalás szempontjából nézem. És ott sem az alapján, hogy manapság rengetegen vannak ugyanígy ezért ez normális, hanem hogy biológiailag mi lenne az egészséges. (Férfiként is rossz ötlet sokáig húzni a gyermekvállalást.)

2020. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Ezt már húszas, sőt tinédzserkorban is megkapja az ember, olyanok formájában, hogy hol a barátnő, mikor lesz esküvő, gyerek, stb. Mert a társadalomban amiben szüleink-nagyszüleink nőttek fel ez volt a norma.


Felettébb idegesítő tud lenni, főleg mondjuk munkatársaktól, akiknek meg aztán végképp semmi közük hozzá.


És még inkább akkor, ha közben még próbálkozol is, de ki tudja már hányadik kikosarazást vagy barátzónát szenveded el, erre betalálnak egy ilyennel.


Szerintem jobb lenne ha az ilyen emberek inkább foglalkoznának magukkal. Szerencsére egyre nagyobb már az egyetértés a társkeresési, párkapcsolati, gyerekvállalási problémák felismerésében, de az még sok idő lesz, mire az ilyen Kádár-éra felfogású emberek kihalnak.

2020. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem nőkről kérdezed ezt?
2020. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én 34 vagyok, de kegyetlen rosszul esik, ha a munkátársak megkérdik, hol a barátnő. Én meg, kaptam 11 kosarat az elmúlt 3 hónapban, előtte meg az egyik volt párom megcsalt, másik betegesen hazudott nekem, 3. meg anyagilag lehúzott. Pedig mindegyik rendes nőnek tűnt eleinte, pár hónapig. Aztán jön a munkatársaktól, hogy nézd ott a Kati, 35 éves, gyereke van, húzz bele te is, szertnénk látni a kisfiad, stb. Én meg hárítok. És évről évre rosszabb érzés.
2020. ápr. 24. 16:39
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, olyan, hogy “rendesnek tűnő nő” olyan nincs, azt felejtsd el.
2020. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Régen azt hittem, hogy van. Így imád, úgy imád. De ha 2 napig nem vagyok vele (munka miatt), akkor találkozgat barátokkal (csak barát, azt mondta). Aztán meg ágyba bújik vele, mert jóbarát.
2020. ápr. 24. 16:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen gondom.


Intelligens, értelmiségi barátaim, ismerőseim vannak, nem falun lakunk, ahol ez a divat.

2020. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

"nem falun lakunk, ahol ez a divat."


Városban sem a 40+-os életkor a legalkalmasabb a családalapításra.

Egy harmincas már benne van a korban és igyekeznie kell, ha családot akar. Akár nő, akar férfi.

2020. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!