Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan próbálnátok ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan próbálnátok ismerkedni a következő tulajdonságokkal a birtokotokban?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni az ellenkező nemmel.

És az lenne az első cél, hogy szóba álljak egy lánnyal, tehát nem az hogy szex és összejöjjek vele. Ez azért fontos mert itt a pénznek nincs semmilyen szerepe, hiszen divatos ruhákat hordok. Ugyanúgy néztem ki amikor nem volt egy forintom sem, meg amikor 1 millió tartalékom volt.

De én sokszor el sem jutok odáig, hogy ez érdekeljen valakit.



Visszahúzódó vagyok, nincs baráti társaságom, pedig tök jó lenne, egy olyan társaság ahol lennének fiuk, lányok is. Azt gáznak érezném odamenni mindenkihez az utcán mint aki ráakar valamit tukálni a másikra.


Külsőre nem nézek ki rosszul, viszont nem tudom képeket csinálni magamról. Alapból azt gondolhatják, hogy ez milyen szerencsétlen hogy szelfit készít, nincs aki lefotozza? Szóval a képeim nagyon rosszak, mert erőltetettek és nem spontának.


Nem tudom hol és hogyan kéne elindulni, biztosan lehetne csajom, hiszen nálam csúnyább, öregebb, rosszabb munkát végző embereknek is van. Sőt olyat is ismerek aki alkoholista és konyhán dolgozik és a csávónak egy nagyon csinos nője van.


Eddig csak komolytalan vagy gázos barátnőim voltak (volt gyereke/ nem fürdött/ összejárt az exével/ velem csalt meg valakit), tényleg nincs olyan aki értelmes.


27 F



2020. ápr. 24. 12:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tanították meg gyerekkoromban, mondjuk ez nem is egy tanítható dolog." Ne beszélj butaságokat, ez nagyon is tanulható, még felnőtt korban is. Senki, ismétlem senki nem születik szociális skillekkel, leginkább annak a kérdése, hogy vedd a bátorságot a nyitásra és ne hagyd magad beleragadni a komfortzónádba. A foci talán tényleg nem a legjobb hobbi az ismerkedésre, de pl. a lentebb felsoroltakkal kapcsolatban mind léteznek tematikus fórumok, ahol beszélgethetsz, vitázhatsz emberekkel. Ha újranyitnak az edzőtermek, keress talán valami olyan társas mozgást, ahol vegyesen vannak a nemek. Az új kollégáid közül is lehet, hogy lesz majd szimpatikus ember, maradj nyitott és barátságos, még ha nem is állandóan kezdeményező, de néha igen is küzdd le a magadban suttogó kisördögöt és kérdezd meg a többiektől, milyen napjuk volt vagy kapcsolódj be a körülötted lévő beszélgetésbe, ha épp olyan témát tárgyalnak, ami legalább picit is érdekel. A legfontosabb az, hogy apránként gyakorold a határaid feszegetését, akkor is próbálj nyitni, ha az elején picit kellemetlennek érzed. Ez mind gyakorlással fejleszthető és nem kell azonnal a csodát várnod, szépen lassan haladj.
2020. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De gyerekkoromban, nagyon betoji voltam emlékszem, hogy nem mertem köszönni sem embereknek, meg nem mertem menni boltba sem, buszozni sem stb.

Aztán ahogy kellett az adott cél érdekében mindig elintéztem amit kellett, de mondom nincs meg ez a "szia milyen napod volt?" soha nem is volt.

Kivéve szüleimnél meg testvéremnél :(

2020. ápr. 24. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!