Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan próbálnátok ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan próbálnátok ismerkedni a következő tulajdonságokkal a birtokotokban?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni az ellenkező nemmel.

És az lenne az első cél, hogy szóba álljak egy lánnyal, tehát nem az hogy szex és összejöjjek vele. Ez azért fontos mert itt a pénznek nincs semmilyen szerepe, hiszen divatos ruhákat hordok. Ugyanúgy néztem ki amikor nem volt egy forintom sem, meg amikor 1 millió tartalékom volt.

De én sokszor el sem jutok odáig, hogy ez érdekeljen valakit.



Visszahúzódó vagyok, nincs baráti társaságom, pedig tök jó lenne, egy olyan társaság ahol lennének fiuk, lányok is. Azt gáznak érezném odamenni mindenkihez az utcán mint aki ráakar valamit tukálni a másikra.


Külsőre nem nézek ki rosszul, viszont nem tudom képeket csinálni magamról. Alapból azt gondolhatják, hogy ez milyen szerencsétlen hogy szelfit készít, nincs aki lefotozza? Szóval a képeim nagyon rosszak, mert erőltetettek és nem spontának.


Nem tudom hol és hogyan kéne elindulni, biztosan lehetne csajom, hiszen nálam csúnyább, öregebb, rosszabb munkát végző embereknek is van. Sőt olyat is ismerek aki alkoholista és konyhán dolgozik és a csávónak egy nagyon csinos nője van.


Eddig csak komolytalan vagy gázos barátnőim voltak (volt gyereke/ nem fürdött/ összejárt az exével/ velem csalt meg valakit), tényleg nincs olyan aki értelmes.


27 F



2020. ápr. 24. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Tanulj, változz.
2020. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Fejtsd ki ezt jobban, ez így csak ilyen általános hülyeség.

Minden nap olvasok, ha azt írod hogy nem tanulok, akkor te nem ismersz engem, ez csak ilyen látatlanban ideböfögött valami...

2020. ápr. 24. 13:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bővebben: tanulj a hibáidból és változz. :D


Ne gyere össze egyedülálló anyákkal, amint képbe kerül az ex hagyd faképnél a csajt, ne legyél szerető vagy "szamár", stb.

2020. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valami társas hobbi esetleg vagy amíg nem tudsz kimozdulni, olyan fórum, ami konkrét érdeklődési körhöz vagy hobbihoz kapcsolódik? Így legalább megismernél hasonló érdeklődésű embereket, szép lassan kiakaluhatnának haveri, baráti kapcsolataid, kicsit csiszolnál a szociális készségeiden és több sikered lehetne a lányok körében is. Ha nem feszegeted a korlátaid, sose szabadulsz ki közülük.
2020. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz, mit dolgozol? Melóhelyen a haverokkal nem tudsz elmenni kocsmázni? Attól talán már kicsit nyitottabb lennél és ott még csajok is lennének.
2020. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

“hiszen nálam csúnyább, öregebb, rosszabb végzō embernek is van.”


Áha, tehát ilyen embereknek is tudtoddal mind van tökéletes, hūséges, szeretō párja? Vagy csak van valami akármilyen csaja, oszt kész.. Ha jól értem neked sem annyi a gondod pusztán, nincs csajod...hanem az, hogy gázosnak tartod, akivel összejöttetek.. Lehet, hogy sokaknak úgy jött össze, hogy elviselték a csaj gázos tulajdonságait, ennyi a nagy titok.

2020. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Focizok, imádom szeretem csinálni, de ahol egyesületben játszok az egy falusi csapat és mi úgy vagyunk hogy a megyéből mindenfelől vannak emberek, évente 1x ha összeülünk, olyankor nincsenek lányok.

Részben ez is az oka, hogy túl sokat voltam fiú társaságban és kimaradtak a lányok. Itt nagyon jó társaság van, de ahol előzőleg voltam ott nagyon sok lehúzó, energiavámpír ember volt.

Sokat fejlődtem a játékban, de azok az emberek nagyon lehúztak. Ugye annak az 5 embernek az átlaga vagy akivel a legtöbb időt eltöltöd.


A kocsmázásról meg annyit, hogy utálom nem fér meg velem. Rohadt sokat jártam, pár balhéba is voltam, az a kib*szott alkohol megváltoztatja az embert, látom egykori barátaimon, hogy semmi céljuk semmi karrier, csak ez hogy minden nap kocsma, kőbányai, cigi.

Akkor már inkább egy kávézó. Nem vagyok sznob megtapasztaltam, ezt is azt is.

Alapból az egészséges élet vonz, és kocsmába hülyén is néznek rám, ha vizet iszok. Most igyak valami cukros hülyeséget, csak azért hogy másnak tetszek vagy a pia amit előbb írtam. Azzal meg saját magam köpném szembe.

Edzőterembe járok (most a vírus miatt nem). De ott sem ismerkedek, mert tudom hogy a nők és férfiak edzeni járnak oda. Meg hát van 1 órám, akkor vagy eldumálom, vagy próbálok edzeni.


Igazából engem rohadt sok dolog érdekel, de elvont vagyok. Egészséges életmód, hulladékmentes életmód, környezetvédelem, politika, vallás, informatika, számítógépes játékok, foci, testépítés, akciófilmek, de valamiért nem találok jó embert, vagy nem tudok jól nyitni más felé. Mert én olyan vagyok hogy ami érdekel arról beszélek, ami hülyeség arra nem vagyok vevő.


Most sehol nem dolgozok, jövőhéten fogok kezdeni az új helyen. Egy irodában, de már pár helyen dolgoztam, voltam vállalkozó is, gyárakban, földeken, tanyán szó szerint a sz*rból jutottam el ide (az ide nyilván valakinek olyan hogy alapból itt kezd, aki meg milliomos annak ez a szint is a nulla alatti, a hajléktalannak meg lehet én vagyok a példaképe, ez relatív). Pénzügyi szektorban voltam a legtöbbet egyébként.

2020. ápr. 24. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez így valahogy fura. Tehát, elvileg minden okés veled, de mégsem. Csináltál mindent, érdekel minden, összehoztál mindent, de valahogy mégsem került képbe csaj? Itt valami nagyon kimaradt a sztoriból.
2020. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem kerültem beszélgetésbe, nem tudok nyitni.

Ez most nem olyan, hogy hello jelentkeztem erre az állásra.

Amúgy volt ilyen gond a munkámnál is, azt mondták hogy elmaradt az "udvarlás" az ügyfélnek. Nem is értettem, persze tudom hogy így működik meg kell, de nem tudok elkezdeni egy beszélgetést, amikor egy idegen van ott.

Nem tanították meg gyerekkoromban, mondjuk ez nem is egy tanítható dolog.

Egyébként jó a kommunikációm meg választékosan is beszélek, de nincs meg ez a small talk, tudom nagyon gáz, de ez van.

2020. ápr. 24. 16:28
 10/12 anonim ***** válasza:

De, ezekkel a paraméterekkel, ha nem nézel ki vészesen, akkor páran még kezdeményezni is fognak nálad. Ha eltudtál intézni egy vállalkozást is, akkor miért nem megy a small talk és nem tudsz egy szelfit lőni magadról? Nem érzed, hogy itt valami van, amit még nem vettél észre?

És de, a kommunikáció pont ugyanúgy tanulható, mint bármi más.

2020. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!