Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszitén, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszitén, mit gondoltok arról, amit Tinderen csinálok?

Figyelt kérdés
Van barátom, azonban jólesik a külső visszacsatolás, hogy más pasi is jó csajnak tart. Ezért fenn vagyok Tinderen és a helyes pasikat jobbra húzom, akivel matchelünk, azokkal legtöbbször szoktunk erotikus üzeneteket is váltani. Találkozni senkivel nem találkozok, barátomat szeretem, nem csalnám meg soha, de erre a kis játékra szükségem van. 26 éves vagyok, tehát már rég nem tini.

2020. ápr. 24. 08:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a Tinder királynője, mi? A trófea, az elérhetetlen, akiért csak a legjobbak szállhatnak harcba, de azok is hiába!
2020. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
45%

Ez egyrész azért kamu, mert a csajok nem írnak vissza tinderen ez alap szabály.

Ha meg nem kamu akkor miért nem a pasidat kérdezed meg erről? Mit számít neked az idegenek véleménye? :D Vagy itt is pár privátot vársz?

2020. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos, hogy kamu.


Van egy 40+ kolléganőm, aki kb ugyanezt csinálja minden lehetséges fórumon. Őt dícsérni kell, őt ajnározni kell, hogy mennyire vonzó, és a közvetlen környezete benne is van a jászmában, de ott is ez a felállás, hogy őt senki nem kaphatja meg, mert párja van, rá csak vágyni szabad, de azt szinte kötelező.



Két lépés távolságból nézve már rettenetesen nevetsges, ahogy egy elvirágzott nő játsza ugyanazt, amit a kérdező tesz :)

2020. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%
Azt remélem tudod, hogy Tinderen szinte minden létező szingli férfi fent van, vagyis a barátod haverjai is. Garantálom, hogy pár hét és a fülébe fog jutni. Nagyon ciki párkapcsolatban lévő ismerőst tinderen viszontlátni...
2020. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Érdekes mennyien megvetik ezt a lányt.

Aztán mégis flörtpartnerekre talál,

Úgyhogy a fiúk sem különbek.


Csak itt egyből cölibátust fogadtak hirtelen, hogy ők aztán ilyen nővel soha.


Érdekes. Vajon csak a tinderes fiúk kaphatók erre? Most akkor a fiúk komoly, vagy nem komoly kapcsolatot keresnek azon a fránya tinderen?

2020. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
38%

"Aztán mégis flörtpartnerekre talál,

Úgyhogy a fiúk sem különbek."


1) a kérdező azt íja, hogy akkor árulja el, hogy pasija van, ha rákérdeznek ("Tinderen senkit nem hitegetek, ha rákérdez valaki simán elmondom, hogy nem vagyok egyedülálló"). Nekem például eszemebe nem jutna rákérdezni valakinél a tinderen, hogy egyedülálló e.


2) van különbség aközött, hogy az ember a könnyűvérű nőt meg akarja kapni egy estére, és aközött, hogy elfogadja azt az életmódot. Attól, hogy megvetem, ha egy nő az első randin letérdel, még nem mondom neki, hogy hagyja abba. Az más kérdés, hogy bekerül abba a kategóriába, akitől többet nem akarok (és azt is csak gumiban)

2020. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A te dolgod, de én nem húznám a mások agyát, ha lenne párom. Nem használnám egótuningnak :)
2020. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!