Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszitén, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszitén, mit gondoltok arról, amit Tinderen csinálok?

Figyelt kérdés
Van barátom, azonban jólesik a külső visszacsatolás, hogy más pasi is jó csajnak tart. Ezért fenn vagyok Tinderen és a helyes pasikat jobbra húzom, akivel matchelünk, azokkal legtöbbször szoktunk erotikus üzeneteket is váltani. Találkozni senkivel nem találkozok, barátomat szeretem, nem csalnám meg soha, de erre a kis játékra szükségem van. 26 éves vagyok, tehát már rég nem tini.

2020. ápr. 24. 08:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Akik ennyire vadásszák a külső elismerést, azokról sosem tudtam eldönteni, hogy most nagyon el vannak ájulva maguktól, és szeretik hallani, hogy mások is, vagy nagyon nem tartják magukat semmire, és másokon keresztül próbálnak önbizalmat csepegtetni magukba. Te melyik vagy?

A Tinderen foglalod a helyet, rabolod az időt másoktól, szórakozol azokkal, akik tényleg ismerkedni szeretnének. Olyan vagy, mint a gyerek, aki a tele játszótéren a csúszdára ül le uzsonnázni. Vagy csúszdázz, vagy húzz el onnan!

A barátod...kérdezd meg őt, hogy mit szól hozzá, majd megmondja. Istenem... Amit ő mond neked erre, valószínűleg ugyanazt gondolja itt is mindenki.

Fejben letagadhatnál 11 évet.

31N

2020. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy az önbizalmad nagyon nincs rendben hogy vadidegenek erotikus megerősítésére vágysz. Hisztrionikus személyiségnek nézz utána, ők kompenzálják folytonos csabitassal a saját bizonytalansagaikat.


Ugyanakkor ha a párod tud róla és ő is csinálja, hajrá. Amíg nyílt lapokkal játszik, nem sérül a tisztesség

2020. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
49%
Velem ezt nem tennéd meg. Előbb tudnék az ilyen lépéseidről Baby. 😁
2020. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted erre mit lehet mondani? Tipikus nagyranőtt tinilány vagy akinek az egyetlen öröm az életében az, hogy másoknak mutogatja magát és fényezi az egóját, ami már alapból a felhőket karcolja.
2020. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

"Ha rákérdez valaki, elmondom, hogy van barátom."


Senki nem szokott erre így célirányosan rákérdezni, mert az emberek azt feltételezik, hogy nincs senkid, ha már fent vagy egy ilyen helyen.


-------


Azon gondolkodj el, hogy (valószínűleg) jó nőként miért nincs egészséges önbizalmad és önbecsülésed?


Milyen gyerekkori traumád, rossz gondolkodásmódod, sérelmed, hiányod, pszichológiai problémád, stb van, hogy idegen férfiaktól kell pillanatnyi figyelmet szerezned, amiből soha nem lesz elég?

2020. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy súlyos önbizalomhiányod van és sekélyes az életed. 30 fölött mélydepresszióba fogsz esni, ha a külsődtől teszed függővé az értékedet.
2020. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%
Én örülök, hogy itt tartunk, vannak normális értékrenddel bíró emberek!
2020. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú, és azt jelenti hogy nem szereted. Akit szeretsz nem flörtölsz mással még így sem. Sajnálom a barátod.
2020. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetben végtelenül szánalmas, de ha a barátod tud erről és áldását adja rá, akkor senki nem szólhat semmit. Az ártatlan flört simán belefér, de ez már rég túlmegy ezen, mert szándékosan keresed, ráadásul rettenetesen szar kifogás mögé bújva.

Sebaj, így legalább soha az életben nem lesz igazi, valódi önbizalmad és belül mindig hiányozni fog valami, sose leszel igazán teljes ember. Meg is érdemled.

2020. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Akik ennyire vadásszák a külső elismerést, azokról sosem tudtam eldönteni, hogy most nagyon el vannak ájulva maguktól, és szeretik hallani, hogy mások is, vagy nagyon nem tartják magukat semmire, és másokon keresztül próbálnak önbizalmat csepegtetni magukba."



@11: nagyon jó gondolat!


Annyit tennék hozzá, hogy aki ennyire éhezi a külső elismerést, az egy idő után olyan lesz, mint az összes függő. Több kell!


Eleinte elég a Tinderen azt látni, hogy "hűha, ma is 50-en jelöltek jó csajnak/pasinak, milyen jó vagyok".


Aztán egy idő után jó lenne hallani is, akkor indul az erotikus üzengetés, ami nyilván megint unalmas/megszokott lesz egy idő után, így bele fog férni egy kávé is... Persze, midnig elmondja, hogy neki párja van, de ez csak dob a játék élvezetnén, hiszen látja, hogy őt annyia akarják, hogy akár így is belemennek... És ki tudja, hogy hol van ennek a határa.

2020. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!