Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszitén, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszitén, mit gondoltok arról, amit Tinderen csinálok?

Figyelt kérdés
Van barátom, azonban jólesik a külső visszacsatolás, hogy más pasi is jó csajnak tart. Ezért fenn vagyok Tinderen és a helyes pasikat jobbra húzom, akivel matchelünk, azokkal legtöbbször szoktunk erotikus üzeneteket is váltani. Találkozni senkivel nem találkozok, barátomat szeretem, nem csalnám meg soha, de erre a kis játékra szükségem van. 26 éves vagyok, tehát már rég nem tini.

2020. ápr. 24. 08:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked ez jólesik csináld, bár nem tudom mire jó ez az élettelen, torz visszaigazolás! Viszont a barátoddal szemben tisztességtelen,ez is megcsalás, valószínűleg nem annyira fontos neked a barátod, ezért alázod meg szegényt!
2020. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Há én lennék a barátod, és megtudnám, valószínűleg szakítanék veled. Én pont olyat keresek ott, aki végre már nem játszadozik semmilyen módon. Amúgy nő vagyok, de szerintem ezt egy valóban elkötelezett férfi is így gondolná. Az önbizalomhiányoddal fordulj inkább pszichológushoz.
2020. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
8%
Pasiknak meg erre van szükségük. Ha jólesik, csináld. Úgyis ők is azt csinálják amit te. Otthon párja van a legtöbbnek.
2020. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Valószínūleg ez nem csak a barátodat, de a tinderes pasikat is zavarhatja. Ōk is találkozás céljából ismerkednek, az idejüket rabolod.
2020. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen hozzáállás miatt válik értelmetlenné az összes társkereső oldal, alkalmazás, stb. Ezek a helyek tele vannak unatkozó, tömjénezésre vágyó csajszikákkal és fiúkákkal (mert nőnek és férfinak nem nevezném őket), akik miatt sokkal kevésbé érvényesülnek azok, akik valóban ismerkedni vannak ott.

Egyébként pedig egy párkapcsolatban alap, hogy a felek nem kacsintgatnak ki. Ha még csak regisztrálva lennél, hogy olvasgasd az üzeneteket, már az is gáz. De hogy erotikus üzeneteket váltasz, az mindennek az alja. A párod helyében tuti kivágnálak; kinek kell egy olyan lány, akiben nem lehet megbízni?

2020. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

"26 éves vagyok, tehát már rég nem tini."


A tökéletes példa vagy arra, hogy az életkor és a tini gondolkodásmód, mentalitás mennyire nem függ össze.


Van aki 40 évesen is tini marad agyban, te is ilyennek tűnsz.

2020. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gáz... Ha én megtudnám hogy a párom ezt csinálja párom lábbal rúgnám ki az életemből.
2020. ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy hasonló véleményeket fogtok írni, szomorú, hogy még mindig itt tartunk és a többség szerint egy kis ártatlan flört sem fér bele. A barátom is szokott számos lánnyal csevegni, nekem ez nem okoz semmi problémát, nem ellenőrzöm és nem vagyok rá féltékeny sem. Tinderen senkit nem hitegetek, ha rákérdez valaki simán elmondom, hogy nem vagyok egyedülálló.
2020. ápr. 24. 08:52
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

- megkérdezed mi a véleményünk

- elmondjuk a véleményünk

- felháborodsz, hogy milyen hülyék vagyunk, hogy még itt tartunk, mert neked más a véleményed

- egyébként is a párod is csinálja, úgy jó minden ahogy


A francnak kérdezed a véleményünk, ha te jobban tudod, hogy ez gáz e vagy sem?


És még te nem vagy tini.

2020. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ismered Konfuciusz tanítását a tigris elejtéséről? Először gondolatban lépésről lépésre el kell ejteni a tigrist, a többi már csak formalitás. Ennyit arról, hogy én mit gondolok erről a helyzetről.

Egyébként a legkevésbé sem releváns, hogy mi mit gondolunk. Az alábbi kérdéseket tedd fel magadnak:

1.) Ha nem éreznéd ezt az egészet megcsalásnak, vagy legalábbis határesetnek, akkor fel se merülne benned, hogy ezzel bármi probléma van, pláne nem írnál ki ilyen kérdést, nem?

2.) Hogy esne neked, ha megtudnád, hogy a párod fent van egy társkereső oldalon, és aktívan használja is?

3.) Hogy esne, ha elolvasnád, hogy a párod erotikus üzeneteket küld bárkinek is?

4.) Mennyire lenne számodra mindezek után hihető az, ha azzal védekezne, hogy "jól esik a külső visszacsatolás"?

2020. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!