Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még normális férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális férfiak?

Figyelt kérdés
Már annyi helyen próbalkoztam ismerkedni, de mindig ugyanaz lett a vége. Vagy csak alkalmit akarnak vagy jól indul a dolog, de utána már nem keresnek. Ilyenek a 21. századi férfiak vagy csak a magyar pasik ilyenek?
2020. ápr. 22. 17:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
23%
#20 megkérdeztem egyeseket,azt mondták, hogy ez olcsó rágalom.
2020. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
12%
Lenni vannak!
2020. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
55%
Nincsenek. Téma lezárva, mindenki mehet a dolgára.
2020. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
59%
Vannak, csak többségük 25 körül már foglalt. Aki normális és normális nőt választ, az nem marad terítéken és nem is fog ebben az életben elválni.
2020. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
59%

A nők és az ő párkeresésük

Mi úgynevezett normális férfiak tudjuk jól mit takarnak az ilyen próbálkozások, csakis olyan férfiakkal állnak szóba női kezdeményezésre akik bárkit megkapnak, utána meg sírnak a végkifejletet látva

Sosem változik semmi

2020. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
55%
Akik ide írogatnak, és lovagiaskodnak, hogy ÉN VAGYOK A NORMÁLIS FÉRFI, nah azok a legkiégettebb idióták. De komolyan, ki akarja egy anonim oldalon magát reklámozni?
2020. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Kornikus00 ***** válasza:
37%

'Már annyi helyen próbalkoztam ismerkedni, de mindig ugyanaz lett a vége. Vagy csak alkalmit akarnak vagy jól indul a dolog, de utána már nem keresnek. Ilyenek a 21. századi férfiak vagy csak a magyar pasik ilyenek?'


Mer ugye akik keresnek túl nyimulósnak bizonyulnak neked ugye. Ha nem keresnek az a baj. Na és mivan olyankor ha te is meg emelnéd a segged és rá írnál, vagy felhívnád? Női kényelem, hmm. Mindegy úgyis jön a következő jelentkező.

2020. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
51%

"Már kihaltak mint a dinók"


Rosszabb! A madarak a dínóktól származnak, de a normális férfiaknak írmagja sem maradt Magyarországon.


Még szerencse, hogy amikor eltűntek a normális férfiak, akkor velülük együtt eltűntek a gázos nők is, így aztán ebben az országban csak normáis nők vannak, meg gáz férfiak.


"Így megy ez"

2020. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
64%
Kérlek pontosítsuk, hogy számodra a "normális" mit jelent?
2020. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Kornikus00 ***** válasza:
71%
Számár a normális: legyen benne a top 10-be, minimum a 9-be, legyen öntelt, vicces, kedves, ne nyomuljon, legyen vagy 20 exe, szemüveges feszítős képe, autóba is pózolva, ja és óráként írjon vissza, való élerbe pedig ne nyomuljon, és legyen nagyszájú, feltünés viszketegségben szenvedő, (mer ugye ez a magaboztosság) gyerekek, a normálisság megfejtve. Nekik ez a normális.
2020. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!