Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális férfiak már rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális férfiak már rég foglaltak és komoly kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, de hiába próbálkozok, én találok egy komoly, normális férfit. Vagy foglaltan szeretnének velem ismerkedni, vagy csak szexet akarnak, vagy tök ismeretlenül már házasságról ír. Vagy ha valaki normálisnak tűnik eleinte is, velem szakít, kiderül róla utólag, hogy mindenben hazudott. Kezdem elveszíteni a reményt.
2020. jan. 7. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Igen, mind kapcsolatban vannak, ahogy 28 éves korukra a normális nők is. :-)
2020. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem benned van a hiba. Én sem találok rendes nőt.
2020. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz egy relatív "normális" férfit, attól még nem vagy megmenekülve semmitől.

Egyáltalán nem biztos, hogy összeilletek.

2020. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Te tipikusan az vagy, akinek semmi nem jó.

Az se jó, ha csak meg akarnak dugni, de az sem, ha komolyabban tervez.

2020. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Az normális, hogy valakinek senki sem normális?
2020. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a baj, hogy a normálisak foglaltak, hanem az, hogy ebben a korban egy valamire való embernej van annyi dolga és van annyira önálló, hogy azzal foglalkozik, hogy legyen belőle valami és hogy egyáltalán fenn tudja magát tartani, nem nők után kuncsorog. Persze, lehet ismerkedni, de nem sok komolyan dolgozó ember fogja a maradék szabadidejét is elcseszni azzal, hogy a másik nemnek könyörög meg vele hülyéskedik napestig.


Mindig is az idióták voltak a feltűnőek. Az utcán a defektesek szólítanak le, a kattosok írnak rád a semmiből, a dilisek és a problémások azok, akik repülnek rád, mint a sült galamb. A normálisak egy részének van párja, családja, a másik része pedig megtalálta azokat a dolgokat, amik ennél a hülye műsornál kifizetődőbbek és dolgozik, hobbizik, illetve emellett tanul esetleg. És ezzel telnek a napjai meg a szűk baráti kör kapcsolatainak ápolásával.


Nőként mondom, ha normális férfit akarsz, azt nem várni kell. Ő sem fog téged várni, hanem éli az életét. Akinek meg viszket odalenn, naná, hogy ezzel foglalatoskodik értelmes dolgok helyett.

2020. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

Lehet találni normális férfit 30 fölött. Biztos vagyok, hogy kaptál 10+ privát üzenetet magukat ilyennek vallótól. Persze ez nem jelent semmit.

Társastánc bulikon találhatsz ebből a korosztályból való férfiakat. Nekem több barátom lett onnan és kapcsolatom is, csupa jó embber. Ha budapesti vagy, el tudlak igazítani ezen a területen.


F

2020. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nem csak a normálisak, de én is.
2020. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a hiba csak a férfiakban van véletlenül sem benned. Ahogy elnézem fogalmad sincs, hogy mit akarsz vagyis de, az nem jó amit az aktuális pasitól kapnál. Gondolom aki csak szexet akar azzal eljutottal odáig valahogy és ő levonta a következtetést, te erre vagy jó neki mert valamiért nem fogtad meg, van ilyen. A házassággal kecsegtető is gondolom teljesen random jött a nászajánlattal, véletlenül sem a hozzáállásoddal bátorítottad erre. Veszítsd csak el a reményt, ezzel párhuzamosan fogják a férfiak is elveszteni a reményt feléd. A kétségbeesettséget messziről ki lehet szagolni és általában minden embert felbátorít arra, hogy kihasználja a másikat ilyen vagy olyan módon. Kezdeném azzal, hogy ahogy kiveszem a szavadból társkeresőzöl, ott kétféle ember van: a szexet hajtó és a kétségbeesett, mit vártál.
2020. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok... aki tetszik és belül is rendben, annak barátnője van..

Aki tetszik külsőre, az meg csak szexelni akarna..

2020. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!