Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális férfiak már rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális férfiak már rég foglaltak és komoly kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, de hiába próbálkozok, én találok egy komoly, normális férfit. Vagy foglaltan szeretnének velem ismerkedni, vagy csak szexet akarnak, vagy tök ismeretlenül már házasságról ír. Vagy ha valaki normálisnak tűnik eleinte is, velem szakít, kiderül róla utólag, hogy mindenben hazudott. Kezdem elveszíteni a reményt.
2020. jan. 7. 15:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Én jó egzisztenciával, lakással, munkával rendelkező, mások által jóképűnek mondott férfi vagyok. Elváltam ugyan, kelett pár hónap, amíg nem ismerkedtem. Amint elkezdtem újra ismerkedni, jött egy csodálatos nő azonnal és behálózott :) Szóval végülis volt pár nap lehetőség lecsapni rám. :) Most arcoskodónak gondoltok, de ez az igazság. Vagy minden nőnek kellesz vagy egyiknek sem.
2020. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Nincs ebben semmi különös, válogatós vagy. Biztos volt olyan kedves srác akit visszautasítottál mert nem volt elég macsó neked. Mostanra már bizonyára ő is talált magának egy kedves lányt aki értékeli őt és boldogok együtt.
2020. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány privát üzit kaptál eddig? :)
2020. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
...vagy lapítanak valahol "előletek", a normálisak!
2020. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy neked mit jelent a normális. Lehet, hogy aki neked nem normális, más nőnek még az.
2020. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2020. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Általában normális nőre vágynak, olyanra, akik már szinte nem is léteznek manapság. :)
2020. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Vazzeg...nem vagyok normális, hogy ezt írom. Randizunk? :XD
2020. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
32%
Normális, vagyis jóképű kigyúrt gazdag férfi... Nyugodtan nevén nevezheted a dolgokat, nem kell ködösíteni.
2020. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy a normális komoly férfiak a normális komoly nőket akarjak mem pedig már kiért utca lánynak minősülő hölgyecskéket...!

Gondolom veled is ez volt a helyzet 20-as eveid elején szépen ki élted magad és most már elkeseredetten akarsz egy normális komoly férfit/kapcsolatot... csak azoknak nem kellenek az ilyen nők... mert az a baj hogy akik komolyan gondoljak azaz karrier és család azok nem fognak ossze állni egy ki élt novel mert van egy csomó olyan no akinek alig volt párkapcsolata vagy nem is volt mert szépen ő is építette a karrierjét...

2020. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!