Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Nektek mi a fontos, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Nektek mi a fontos, akit régen ismertetek és kedveltetek, az ember vagy ahogy kinéz?

Figyelt kérdés
Pl volt exem, 6 éve együtt voltunk. Aztán szakítás. Majd 6 év után valahogy úgy alakult, hogy találka és mondta, hogy megváltoztam, más lett az arcom (neki is, mindenki változik rossz irányba), kicsit megritkult a hajam, stb. És már nem jövök be neki, mint férfi. És ez nem egy eset, vagy 4-5 ilyenem volt sajnos. Egy sportos 35 éves...ami úgy néz ki, hogy kevés lett, mert az arcom nem olyan, mint 6-8-10 éve...vicc, mert senkinek sem olyan.
2020. ápr. 22. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Az az ex aki 6 év után ilyeneket nyög be, abban még mindig tüske van. Lehet hogy ezzel akarja magát győzködni hogy jó döntés volt hogy vége lett köztetek, vagy csak úgy érezte hogy jól esne neki egy kis odaszúrás. Miért akarnám bántani azt akivel egykor együtt voltam? Főleg hogy hosszú évek teltek el, semmi értelme.
2020. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha valakit páromul választok, akkor az a minimum, hogy számomra jól kinéző legyen a külseje.

Persze, mindenki változik és NEM csak rosszirányba lehet változni.

ÁÁ.. de a legtöbb magyar sz..rik mindenre, igénytelenné válik az évek során, az egészségi állapotuk minősíthetetlen, de aztán azért panaszkodni tudnak.


35 évesen azért ne úgy nézzél már ki, mint egy 45-55 éves ember.


Én 29 éves nő vagyok és meg se mondanák, hogy hány éves vagyok. És tudod miért? Mert odafigyelek testi és lelki egészségemre.

Sőt, mivel odafigyelek magamra, sokkal jobban nézek ki szerintem mint mondjuk mikor 20 éves voltam.

2020. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Akit régóta nem láttunk, azon sokkal jobban észrevesszük a változásokat, mint akit nap-nap után látunk. Van aki sokat és hirtelen öregszik, van aki lassabban és kevésbé. Egy exe még a régi vonásokat keresi, mert az maradt meg benne.

Ne vedd a szívedre. Ismerkedj friss "hússal".

2020. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, ha együtt vagyok vele,szeretem és elfogadom úgy, ahogy van. De ha találkozom egy ex pasimmal 6 év után, akkor azt látom, hogy megöregedett. Ha nincs a szívemben vonzalom, szerelem, nyilván a negatív dolgokat veszem észre és ez így normális
2020. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés is jól szemlélteti, hogy


Ad 1. A nőknek is fontos a kinézet

(amit nem kellene bűnnek beállítani)


Ad 2. A ritka kivételtől eltekintve férfiak is korral vesztenek a vonzerejükből akár csak a nők.


Mindkét nemben sokat számít a genetikai örökség, életmód, pénz, hogy hogy néz ki váltózókor után. Sajnos a többségünk nem JLo + Tom Cruise...

2020. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha valaki ex, akkor egyáltalán nem fontos, hogy hogyan néz ki, hiszen soha, semmilyen esetben nem kezdeném vele újra. Innentől kezdve ha bármilyen negatív megjegyzést tennék a külsejére, pláne kérés nélkül, színtiszta rosszindulat lenne.
2020. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Így jártál. Vannak férfiak, akik az idővel egyre jobban néznek ki (egy bizonyos pontig) és vannak, akiknek huszonévesen van a “fénypont” és onnan már csak lejjebb megy. Genetika.
2020. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

#7

NEMCSAK genetikán múlik, hanem az életvitelen is!

Aki egészségtelen mozgásszegény életet él, dohányzik, stresszel, keveset alszik, kávézik..stb. azon persze, hogy meglátszik az öregség, nyomottság, igénytelenség.

2020. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Igen, egyetértek, csak ezeket már nem volt kedvem leírni.
2020. ápr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Őszintén: pont nem érdekel, hogy az exeim hogy néznek ki. Volt egy exem, aki szakítás után nem sokkal megváltoztatta a haját és küldözgette a fotókat, hogy szerintem jobb-e így. Pont lesz@rtam.

Ami meg a kort illeti: párom 38 éves. Láttam fiatalabb kori képét, amikor még nem őszült, de szerintem sármosabb most így. Szerintem kifejezetten jól áll neki. De ez az én véleményem, aztán lehet, hogy valamelyik exe szerint rosszabb így... Én már így ismertem meg, így szerettem meg, szóval a fiatalkori képen volt furább nekem.

2020. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!