Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti élvezitek ezt a szitut?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti élvezitek ezt a szitut?

Figyelt kérdés
Amikor egy clubban táncikáltok és a kisujjatokat se kell emelni mert egymás után járulnak elétek a pasik 8-10-en vetélkedve a kegyeitekért.
2020. ápr. 19. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Hol élsz amúgy?
2020. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Persze, ki nem.
2020. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Bár sarkított a példád, de tény, hogy a mai világban szinte minden a nők egónövelésére épül. Tinder? Ezernyi jobbrahúzás. Facebook, Insta? Ezernyi like minden baromságra amit kitesz. Utcán többen leszólították már? Hát persze, polírozza az egóját, ha elutasíthat valakit.


Ezért van belőlük ennyi beképzelt, nagyképű. Itt gyakorin is.

2020. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy nem kell lájkolnotok, és nincs egonövelés. De muszáj a popsikákra dobálni a szívecskéket.
2020. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

"Facebook, Insta? Ezernyi like minden baromságra amit kitesz. "


Mert te csak a cicababakat nezegeted. A legtöbb nőnek igazából önbizalomhiányt okoz a sok tökéletesre műtött es retusalt no.

2020. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

#5: Az összes nőre repülnek ész nélkül a like-ok, nem csak azokra akikről beszélsz.


#4: Én nem is szoktam, de hát nem tilthatom meg másoknak (sajnos).

2020. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Engem kellemetlenül érint inkább, habár olyan, hogy egyszerre 8-10 pali találjon be, hát olyat hallani se nagyon hallok ismerősöktől sem. De pl. klubbokban azért is zavar, mert ugye sokan nem józanok, és eléggé érdekesen közelítenek meg, szóval nem, én nem élvezem.
2020. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Naná, hogy élvezik...
2020. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
A nő, aki a klubban táncikálva egyszerre 8-10 férfit odavonz (nyilván nem a kedves mosolyával), és a pasik, akik a riszáló pcsára rárepülnek, egyaránt primitívek... N
2020. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Pont ezért nem járnék sose "clubba" "táncikálni", mert agyf?szt kapnék a sok nyáladzó idióta ösztönlénytől.
2020. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!