Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mást is piszkálja a rokonsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gőgö$_Gúnár kérdése:

Mást is piszkálja a rokonsága ha nem tud párkapcsolaot kialakítani? Hogy kezelitek ezt a szitut? (Már akinek van ilyen problémája).

Figyelt kérdés

Már annyira unom h a család egyik fele buz!nak tart, a maradék meg kappan kakasnak. Anyai nagyanyám is akivel kb 2 hetente találkozok mostanában már minden kibszott alkalommal elkezd faggatni h" naaa ismerkedsz már végre egy aranyos kislánnyal?""mikor lesz már dédunokám?ugye megérem még? Nem teheted meg velem h dédunoka nélkül haljak meg"...stbstb..

Ezeket hallgatom minden találkozáskor,meg még anyámat is szekálja h mi bajom lehet h nem akarok megnősülni de azt meg se hallja h akarnák én de hát a mai világban nem úgy megy az. Jó,oké nem vagyok rá büszke én se h lassan a 30 kapujában még 1 csókig se jutottam,no dehát egyszeriben ezt huztam a kalapból, nincs mit tenni ,én már elfogadtam a helyzetet megpróbálom így kihozni amit ki lehet az életből. A másik öreganyám meg már elkezdett kerítősködni nekem.... nem is tudjátok mennyi kínos szitu volt már ebből de az istennek le nem állnának. A család többi része se jobb ,anyam azzal nyaggat h valljam be nyugodtan h ha meleg vagyok nem leszek kitagadva a családból, (WTF???)de hát hiaba mondom én h erről szó sincs, el se akarja hinni. minden nap éreztetik velem h én egy tré senki vagyok egy rakás szerencsétlenségnek tartanak . Például vmelyik nap is vmi hülye film tele volt erotikus jellegü poénokkal amin röhögcséltek én nem(okkal, ugyanis mindig emlékeztet a nyomorúságomra) és erre még a pofámba is dörgölik h "jajj te ezt nem is értheted " meg bátyám is felszolal h "kapcsoljátok el szegény öcsit ne emlékeztessük h a gec!be se ba.szott még"...jol pofánvágtam azt otthagytam és még azota én vagyok a mumus.

Bocsi h hosszu lett,de már nagyon tele a hócipőm ezzel a bunkó tulok bandával.


2016. máj. 17. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
üdv a klubban! már nem érdekelnek itt be ott ki... magyarázom nekik milyen felszínesek a ami nők de nem hiszik el még a régi világban élnek
2016. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

4 éve közöltem velük, hogy soha nem lesz bnőm, mert okádhatnékom van a nők 99%ától. annyira szíven találta őket, hogy azóta 1x se hozták fel sem a bnő, sem az unoka témát.


Szóval nyugi van :)

2016. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért annak örülök, hogy nem csak egyedül én érzem úgy, hogy a mai nőknek elment az esze kb...
2016. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
érdekes volt. akiket keríteni akartak azok nem jöttek be egyáltalán? mert nekem amiket mondanak azok nem éppen a szépségek közé tartoznak, egyszer mutatnának be egy csini csajnak, akkor még örülnék is. :)
2016. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2 lehet én is ezt fogomm tenni. Bár nem teljesen gondolom így(biztos bennem is van hiba h a hányingeren kívül egyebet nem tudok kiváltani belőlül.) de a nyugi kedvéért bevetem. Mondjuk szerintem itt ez se segít,ez egy ritka fanatikus csapat.


De,volt aki be jött azok közül akivel nagyanyám akart összehozni, állítólag neki bejöttem én is, de elvből sem foglalkoztam vele nehogymár így jöjjek össze valakivel. Majd ha kérdeznék h na hogy ismerkedtetek meg akkor süljön a pofámrol a bőr h ilyen életképten voltam hogy másképp nem ment volna?

2016. máj. 18. 08:13
 6/10 anonim ***** válasza:
hát engem nagyon nem érdekelne, ha egy normális csajjal összehozna mamám, simán belemennék, ha nincs baj a csajjal.
2016. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, de vagy annyira életképtelen, szóval tökre össze jöhettél volna vele. Meg elvek?..minek kapaszkodsz elvekbe, ha a boldogságod függ tőle. Szerintem túl komolyan veszed magad. Meg a családtagjaid beszólogatását is. Mond meg nekik az igazat, hogy téged is ugyan ennyire zavar, hogy nem jön össze egy normális nő, mint őket. Vagy fogadd el, hogy nem megy és röhögj te is a gonosz poénjaikon, elvégre tényleg poén, csak az önérzeted bántja. Csak provokálnak, de azt meg őszinte reakcióval lehet leginkább kezelni. Amúgy tök hülye voltál, hogy kölcsönösen tetszettetek egymásnak, de már csak azért sem jössz össze vele, mert a nagyi...

24l

2016. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, minden családi ebéden ez a téma, hogy hogy nincs még valakim. Lerendezem, de már zavar, hogy cikiznek ezzel, kiröhögnek. Én nem akarok csakúgy valakit. Megkeresem a megfelelőt, és ahhoz sokat kell keresni:) 20L
2016. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer szekáltak már. De szépen elmondtam nekik, hogy huszonéves normális nőknek sok és nagy elvárásaik vannak, amiknek én Max a felének tudnék megfelelni. Az meg ugye kevés:) megértették, azóta nem piszkálnak:D 25f
2016. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Munkatársaimal inkább szenvedek. Ugye ott a kollégákkal normális, kedves, segítőkész és szórakoztató vagyok. Aztán nekik meg szent meggyőződésük hogy nekem nyugodtan lehetne barátnőm.
2016. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!