Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Ígyekszem tömören leírni, de nem túl egyszerű.

20 éves fiú vagyok. Az lenne a problémám, hogy sosem tudtam rendes emberi kapcsolatot kialakítani. Most nem feltétlen csak párkapcsolatra gondolok, hanem barátságra, bármi ilyenre. Sokat olvastam a témában szóval időrendi sorban haladnék.

Szülők: sosem beszélgettem a szüleimmel komoly dolgokról. Nem tudok és nem is tudtam felnézni rájuk. Lényegében két ember akik anyagilag támogattak és gondoskodtak rólam egy ideig(főzés, mosás, stb). A szüleim még 10 éves korom körül szétköltöztek. Később rajtam kívül mindenki elköltözött. Ekkor voltam nagyjából 16-17. Nem viselt meg, vagy csak nem tudatosan, mert nem kötődtem hozzájuk.

Barátok: olyan sima barátaim akikkel néha elmegyünk pl. kocsmába vagy hetente egyszer csinálunk valamit vannak. Olyan barátom akinek meg tudtam nyílni és őszintén tudtam beszélni eddig összesen kettő volt. Az elsővel szép lassal eltávolodtunk a másodikkal kicsit gyorsabban. Nagyon gyorsan ment tönkre az egész. Ők ketten nem egyszerre voltak. Lassan fél éve vesztünk össze a másodikkal és azóta úgymond egyedül vagyok. Nem is sikerül kialakítanom mással tényleges barátságot.

Párkapcsolat: Sosem voltam képes kialakítani ilyet. Ha én kezdeményeztem elutasítás lett a vége vagy egy esetleg két randi, utána vagy a partner vagy én visszaléptünk. Ha más kezdeményezett ugyanez volt a vége. Talán részemről azért, mert féltem a kötődéstől.


Szexuális életet tekintve több emberrel voltam már, de egy ideje egyáltalán nincs kedvem érzelemmentesen ilyenhez. Mondjuk olyanban, hogy szerettem is a másikat, még sosem volt részem.


Nem utálom magam. Tudom, hogy sok dologhoz van tehetségem..sőt...minden egoizmus nélkül tudom, hogy érettebb, önálóbb, céltudatosabb és intelligensebb vagyok a kortársaim nagyrészénél. Vannak céljaim, bármihez kezdtem az sikerült. Minden, az emberi kapcsolatokon kívül és kezd megőrjíteni az egyedüllét, a magány, az hogy senkihez sem kötődök és nem is tudok (és nem is merek).


Ha ezt most végigolvastad, akkor köszönöm, hogy időt szántál erre és remélem, hogy tudsz segíteni.



2016. máj. 7. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán hiányzik a megfelelő anyagi háttér. A nőknek ez gyakran fontos.
2016. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek anyagi problémáim és ha véletlen valakinek az lenne a következő tippje, nem nem vagyok sem ronda sem elhízott. Magas, vékony de sportos alkatom van.
2016. máj. 7. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress hobbit és próbálkozz tovább. Ezen a barát dolgon nem kell meglepődni. A régi barátaim szembe jönnek az utcán és meg sem akarnak ismerni. Sajnos néhányan ilyenek.
2016. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van olyan lány jelenleg aki tetszik neked? Akivel járnál?


Ha nincs konkrét cél, nincs mit megvalósítani.

2016. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt, de nem jól sült el. Sok minden történt aminek hatására mondjuk úgy kiábrándultam az emberekből, nem érzek késztetést arra, hogy megpróbáljak közel kerül valakihez, mert úgyis csak fájdalom lesz a vége viszont vágyom rá. Nehéz elmagyarázni.
2016. máj. 7. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Begubozhatsz a multban teged ert serelmek miatt, de akkor elmegy melletted az elet. Szerintem csak ugy lehet jol es boldogan elni, ha elsz a felbukkano lehetosegekkel, mert azok mindig vannak. Ha ennek eredmenyekent nem is jon ossze valami, hidd el, millioszor jobb erzes, hogy megprobaltal magadon segiteni, mintha csak hagytad volna eluszni a lehetoseget. A jovobeli dolgoktol vagy a LEHETSEGES negativ kovetkezmenyektol valo felelem tonkreteszi a jelenedet, vagyis a boldogsagodat. Ha sokaig ezt csinalod, nehez lesz ujra pozitivan szemlelni at eletet, mivel mar a jo dolgokhoz is cinikusan, megvetoen allsz majd hozza. Magyarul, megteremted a sajat nyomorodat, amibol hihetetlenul nehez kimaszni, eppen ennek az ongerjeszto folyamatnak koszonhetoen.


Ne utald es ne sajnald magad, mert ez a ketto pont nem vezetett meg soha sehova.


Ha hajlando vagy valtozni, irj ram nyugodtan es beszelgessunk. Meg az is lehet, hogy osszebaratkozunk. :)


23L

2016. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
boldog akar lenni az ember,akkor változni kell,sajnos nehéz
2016. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!