Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 35 feletti férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 35 feletti férfiak, akik még nem alapítottak családot, de szeretnének, eddig miért nem jött össze nekik?

Figyelt kérdés
Hogy érzik, mi(k) az akadálya(i)?

2020. ápr. 18. 17:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%

Mi volt ez a nagy lepontozás? Mi rosszat írtam?

Tény, hogy egy férfinak a 30-as évei, olyanok mint egy nőnek a 20-as évei. Nem értem mi a lepontozandó ebben, amikor ez az igazság.

2020. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtam, nem találok olyan társat, ki meggyőz, hogy vele érdemes...
2020. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egy alapbetegség miatt van ez.
2020. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok még 35, de nincs messze, így válaszolok. Hosszú évek viszonzatlan szerelmei, nem volt kölcsönös vonzalom, mindig egyoldalú volt. Barátságok alakultak, az meg kevés egy kapcsolathoz. Családhoz pedig kapcsolat kellene először. (32/F)
2020. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek sem kelletem...
2020. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert olyanok,mint a #11-es,komolyan azt gondolják hogy minél öregebbek és csúfabbak,annál többet érnek.
2020. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Albérletbe nem akarok családot alapítani.

Egy teljesen új környezetben, abszolút a nulláról kezdve kezdtem el felépíteni a magam életét a huszas éveim végén. Most már jól élek szerencsére, de még tudom, milyen az, mikor hó végén szívod a fogad, mert nincs pénzed erre vagy arra. Nem akarom, hogy ezek az idők visszajöjjenek, úgyhogy még pár évig hajtok, hogy biztos lábakon álljak a családalapításhoz.

2020. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert 40 felett férfi a férfi, akkor kell élnie igazán. Minek megállapodni korán.
2020. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
öregebb és csúfabb? az a nőknél, férfiaknál az sárm
2020. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

38 éves voltam, amikor megismertem a feleségem,40 évesen nősültem, most 42 vagyok.

A lényeg, amiért korábban nem nősültem a nem jó párválasztás. Ezen múlik minden. Az, hogy az ember az ösztönei után rohan, aztán beleragad a jó szex miatt olyan kapcsolatokba, akikkel semi közük nem szabadna, hogy egymáshoz legyen. De hát harmincegy-két évesen mit agyaljon az ember, nem sürgeti semmi, úgy mint a nőket. Miért ne élvezze az élet gyönyöreit agyalás helyett.

Persze, ha így véletlenül olyan mellett találjuk magunkat, aki tényleg passzol emberileg is, feleségül vesszük.

De a tudatos agyalás, arról, hogy mi is lesz így az életünkből a 40-hez közeledve ér utol minket. Legalábbis ahogy magamon és sok barátomon láttam. Ez a 40-es kor már azt sugallja az embernek, hogy mi sem élünk örökké, amit akarsz az életedben, meg kell lépni, mert talán soha nem fogod tudni megtenni.

Szóval igen, egy korábbi hozzászóló jól írta, mi 30 évesvkor után éljük azt, amit a nők a 20-as éveikben. Van ez azért is, mert a nőt a testi szépség, fiatalság teszi inkább vonzóvá, minket pedig főleg a szellemiek, tapasztalat, tudás, egzisztencia, amik a korral gyarapodnak.

2020. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!