Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 35 feletti férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 35 feletti férfiak, akik még nem alapítottak családot, de szeretnének, eddig miért nem jött össze nekik?

Figyelt kérdés
Hogy érzik, mi(k) az akadálya(i)?

2020. ápr. 18. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Ennek millió oka lehet, remélem, nem képzeled, hoyg mindenkinél ugyanaz!
2020. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem, én egyáltalán nem gondolom veled szemben, azért lehet írni ide egyedi esetet!
2020. ápr. 18. 17:46
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Leginkább egy normális nő. Kb az összes velem akarja megoldani az életét, vagy szexkapcsolatból akar komolyat(úgy hogy még papíron férjnél van)... kb. a végtelenségig lehetne sorolni hogy kire miért nem lehet alapozni. Pedig csak egy kedves, jószívű, aranyos csajszi kell, aki megüt egy alap igényességet mind megjelenésében mind viselkedésében.
2020. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig nem próbáltam párkapcsolatot létrehozni. Ez a fő ok.
2020. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy 6 éves kapcsolatom, amiben a párom nem akart házasságot, és gyereket sem. Én szerettem őt, és elfogadtam ezt a döntést.


36 voltam, mikor szétmentünk, nekem nagyobb törést jelentett a szakítás, így kellett egy kis idő, amíg talpra álltam, időbe tellett, mire megoldottam a lakhatást (korábban együtt éltünk).


Az én sztorim kb ennyi



(bár itt a GYK-n már milliószor hallhattam hölgyektől, hogy aki férfi 35 felett egyedül van, az selejt, vagy nagyon gázos, így bizonyára a valóság nem a fenti sztori, hanem ez, hiszen annyian mondogatják).

2020. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként volt pár éve erről egy felmérés, s Mo-n ez volt a leggyakoribb ok a család/gyereknélküliségnek mindkét nemnél.


Eléggé kitlódott mind a házasság, mind a gyermekvállalás ideje, és ha mégsem jön össze, akkor sokaknak késő újrakezdeni:

Együtt vagy valakivel, és akkor mentek szét, amikor már sokkal nehezebb új kapcsolatot építeni: 35+ évesen szakítasz, kell 1-2 év, mire megtalálod megint az igazit -ha szerencséd van-, hiszen nyilván nem akarsz az első szembejövővel rögtön családot/gyereket. És sokan egyszerűen kifutnak az időből (gyerek téren), vagy egyedül maradnak (párkapcsolat téren)

2020. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Egy férfinak 30 fölött kezdődik a nagybetűs élet. Mi nem öregszünk hanem sármosodunk, egészen más a helyzet mint a nőknél. Szerintem a legtöbb férfi aki akar családot, de még nem alapított az egész egyszerűen nem hülye, hogy elherdálja élete legszebb éveit. Egy férfi a 40-es éveiben is bőven ráér családot alapítani, egy nála jóval fiatalabb nővel.
2020. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sokáig nem volt saját lakásom.

És fiatalabb koromban eléggé naiv voltam a nőkkel szemben, nagyon nem kezeltem helyén a dolgokat.

2020. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Páromat tudom példának hozni. Most 35 éves, fél éve vagyunk együtt. Teljesen rendben van minden téren, eddig nem találtam nála semmi komoly defektet.

30-35 éves kora között volt egy komoly kapcsolata, amiről ő úgy gondolta, hogy lehtlet belőle házasság, gyerek, de a nő meg nem úgy gondolta. 5 év után szétmentek, idő kellett, mire kicsit talpra állt. Aztán nem nagyon jött olyan, aki komolyan vehető volt.


Szerintem sokszor hasonló ok van a hattérben: egy csalódással végződő hosszabb kapcsolat, ami olyan idős korban ért véget, mikor már nehezebb a pártalálás.

2020. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Most 36, nemsoká 37 éves*

Bocsi, elírtam.

2020. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!