Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon sok pénzed lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon sok pénzed lenne elmondanád annak akivel ismerkedsz, vagy titokban tartanád, hogy ne a pénzedért szeressen? Ha viszont csak később mondod el, akkor nem félsz, hogy hazugságra épül az egész?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 18:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Az anyagiakról sose beszélek, így meg van oldva.
2020. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"A hülye azzal dicsekszik amije nincs, az okos azt is letagadja amije van".


De maga az indíték helytelen. Nem kell hazudnod, mond el neki az igazat. Hidd el, ha pénzre megy az elég hamar a felszínre kerül, minimális emberismeret elég ahhoz, hogy kiszúrd a gyanús jeleket. Egy pénzre utazó személy nem sokáig képes ezt leplezni, általában a sikeréhez szükségeltetik a másik fél naiv ostobasága és emberismeretének hiánya.

2020. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdező, attól hogy van 10 vagy 50 vagy 100 millió megtakarításod, még nem muszáj, hogy hivalkodó vagyontárgyaid legyenek.

2020. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül úgy alakulna, hogy luxusautóm van csak, akkor maximum leparkolnék messzebb, hogy ne az autómról szóljon a beszélgetés. Átlagos ruháim csak akadnának otthon. Nem tudom elképzelni, hogy valaha is túlzottan adjak a megjelenésemre. A hely, ahová mennénk, még akkor is egy átlagos hely lenne, ha meg kéne lepődnöm miért kerül egy nullával kevesebbe minden, mert úgyis hidegen hagyna, hogy hol vagyok, ha igazán jó a randi.
2020. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gazdag vagyok hogy csak luxusautora futja.


Hát aki gazdag csak képes egy taxit hívni . Vagy a titkárnője

2020. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én akármilyen gazdag lennék, nem költenék ilyen ostobaságokra, mint luxusautó, luxusruhák. Az értelmesebbje szerintem nem rázza a rongyot, nem a külsőségeknek él, akkor se, ha megteheti.

Viszont nem, nem mondanám el ismerkedéskor. Ha eljön hozzám, úgyis látja kb hogy élek, és a munkámból is kiderül egy s más.

De amúgy a gazdagok többnyire egymással házasodnak.Egyszerűen hasonló hasonlót vonz.

2020. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 amaboy01 ***** válasza:
Felejtős, öltözködésből is vissza kellett vegyek. Se pénzt se telefont se jó ruhát nem villantok. Majd ha valaki így is megszeret akkor, köszönöm szépen kérek szépen. De eddig felejtős.
2020. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Az elején biztosan nem mondanám el, csak akkor ha rákérdez. DE! Ha rákérdez és utána látványosan megváltozik a viselkedése, mondjuk előtte már kezdett volna unni, vagy látszódott volna, hogy nem érdeklem és szépen elköszöntünk volna egymástól, aztán a pénzes dolog miatt már mégiscsak érdekes lennék, na akkor biztosan azt mondanám, hogy köszönöm szépen, ennyi volt.

De egyébként mi számít nagyin sok pénznek?

2020. ápr. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, ettől még nem épülne hazugságra a dolog, mert mindenki élné a kis életét.
2020. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Megtalálnám a módját! Akit tényleg érdeklem, az úgysem azt fogja kérdezgetni, hogy mennyi pénzem van.


Ha gazdag lennék kb. úgy csinálnám ahogy a beépített főnök című filmben, de nem úgy hogy hazudnék magamról, vállalnám ahogy vagyok, de a lényeg, hogy lehet úgy alakítani a beszélgetést, hogy ne a pénz legyen a középpontban.


Magyarán aki igazán szeret engem akar megismerni és nem a pénztárcámat.

2020. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!