Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon sok pénzed lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon sok pénzed lenne elmondanád annak akivel ismerkedsz, vagy titokban tartanád, hogy ne a pénzedért szeressen? Ha viszont csak később mondod el, akkor nem félsz, hogy hazugságra épül az egész?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 18:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Az mióta hazugság hogy nem kérkedem a vagyonommal??
2020. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Mi köze hozzá bárkinek is, hogy mennyi pénzem van amég nem élek vele együtt?
2020. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen arra gondolok, hogy megmutatom e a bankszámlám egyenlegét. Hanem ha egy méregdrága autóval érkezem, esetleg felhívom magamhoz és látja hogy lakom, stb.
2020. ápr. 16. 18:12
 4/30 Kilcso válasza:
79%
Ha pl párkereső oldalon jsmerdekünk tegyuk felna tinderen ahova eleve kell feltolteni kepeket akkor olyan kepeket toltessz fel amin latszik hog tehetosebb/igényesebb vagy DE NEM FLEXESZ akkor igazabol tudni fogja. Ha mondjuk kozossegi oldalon ismerkedek vele es nem jon le a profilombol hogy tehetosebb vagyok akkor ha esetleg komolyabbra fordulna es csak kesobb tudja meg az szrintem egyaltalan nem baj. Ha normalis nem fogja ugy tratani hogy hazugsagra epult mert egy normalis ember nem kezd elna vagyonarol beszelni szoval ha nem emlited neki akkor nem birsz benne hazudni sem. EZ AZ EN VELEMENYEM
2020. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondanám el csak úgy direkt, de nem is tartanám titokban. Ha szóba kerülne, akkor természetesen nem hazudnék.

Egyszerűen csak nem gondolkodok olyan felesleges dolgokon, hogy "mi lenne, ha".

2020. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%

nem, azt se mondom el hogy emellett még a farkam is nagy, egyszerűen azért, mert randi közben ezek részletkérdések..


Sőt, mentem én már céges teherautóval is randizni. Az se volt hazugság, céges teherautóval mentem. Ő meg nem kérdezte meg hogy a tied, és van e belőle még három ? Hát így nem mondtam, mert éppen nem volt téma hogy kinek hány autója van.

2020. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleinte nem kell mindent elmondani.Persze később ha már bízol az illetőben illik elmondani.
2020. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

És szerinted ezt nem venné le egyből?


Drága óra, elegáns, minőségi ruhák, menő lakás, menő randihelyek,... ezek nem tűnnének fel neki?

2020. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ezért ismerkedik a gazdag a gazdaggal...
2020. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
29%
Nem szólnék,később sem.Semmi köze hozzá.Ha pénzre van szüksége,dolgozzon.Ne máson élősködjön.F/44
2020. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!