Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon sok pénzed lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon sok pénzed lenne elmondanád annak akivel ismerkedsz, vagy titokban tartanád, hogy ne a pénzedért szeressen? Ha viszont csak később mondod el, akkor nem félsz, hogy hazugságra épül az egész?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 18:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nagyon nagyon sok pénzem lenne, valószínűleg nem járnék sok milliós kocsival, és nem aggatnék ki milliós festményeket a falra. Ha neked üvölt az összes tárgyadról hogy sokba került, akkor talán érdemesebb lenne a saját köreiben ismerkedni. (Nem ismerem ezeket a köröket, de biztos vannak )

Azt, hogy van saját lakásod, a kocsis rendben van, stb, nem érdemes direkt eltitkolni. Egyszerűen nem kell direkt kihangsúlyozni, hogy a te tulajdonod.

2020. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nyilván ilyen dolgoktól mentesen gondoltam, különben esély se lenne titokban tartani.

Nem a legjobb ruhában, autóval, és helyre vinném randira. Ezért gondolnám hogy hazugság lenne, mert a megszokott rutinnal ellentétes volna.

2020. ápr. 16. 18:28
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor ellentétes ha így élsz, de ha így élsz akkor minek titkolod ??

ha meg nem így élsz, akkor nem ellentétes a napi rutinnal.

2020. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Az efféle klikkekben pedig nem hiszek. De ha lehetne választani, akkor ne a gazdagok közül kerüljön ki a leednő párom, mert ritka az olyan aki nem felszínes és igazán tud valamit értékelni.
2020. ápr. 16. 18:31
 15/30 anonim ***** válasza:
milyen klikkek ? :)
2020. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Annyira egyértelmű ha valaki nem szerelemből van veled. Nem kell ehhez titkolni a vagyonodat, úgy is tudni és érezni fogod ha valaki igazából nem szeret. Sokkal kevesebb energiát fog belerakni, csomó olyan gesztusa lesz amiből egyértelmű ha a pénzedre megy. Az ember érzi ha szeretik és azt is hogyha nem. Nem kell titkolózni az anyagi helyzetedről ahhoz, hogy olyat találj akit nem a pénzed érdekel.
2020. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
ha arra gondolsz hogy ne gazdag párod legyen, hát el kell hogy keserítselek, az, aki nem dolgozott meg érte, az NEM fogja értékelni.
2020. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám el. De ettől nem épülne hazugságra a kapcsolat. A hazugság az lenne ha tudná, hogy pl milliárdos vagyok és ezért mondaná, hogy szeret.

Az, hogy szeret de nem említem, hogy gazdag vagyok az még nem hazugság. Ismerkedésnél azért nem feltétlen tárgyalok meg mindent, hiszen van amiről nem kell tudni. Pl a lábméretem se tudja minden csaj akivel ismerkedek, de ettől már hazugságra épül a kapcsolat?? Vagy ha nem mondom el, hogy milyen tusfürdőt használok, melyik a kedvenc vajam, esetleg azt hogy anyámnak mi a kedvenc színe. De ezek nem hazugságok. Szimplán nem kell tudni.

2020. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagyon gazdag, de a randi partnereimnél azért jellemzően sokkal jobban megy.


Nem szoktam kérkedni vele, nem viszek bankszámla kivonatot, és eléggé lelombozó, mikor a randi partner kezd el például ilyesmit firtatni, akkor nem attól, félek, hogy hazugságra épül a kapcsolat, hanem attól, hogy a pénzre, így inkább otthagyom

2020. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
10-es ez most miért írod? Nyilván ha ismerkedsz vele és ne adj Isten összekötitek az életetek és egy nagyon kedves nem kunyeráló de nem is gazdag nő lenne a párod akkor egy ilyen szánalmas megalázó dumát lejtenél egy olyan nőnek is aki inkább éhen halna mint hogy elfogadjon bármit is?
2020. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!