Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bántják a Tinderes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántják a Tinderes fiúk a nőket, ha 2 óráig nem kapnak választ?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ennyire nincs életük az ilyeneknek?


Még akkor sem értem meg, ha napok teltek el és még mindig nem írt vissza a lány, mert nem köteles senki egy vadidegennek írni, akkor se, ha match volt. Lehet mondani, hogy így illik meg akkor minek húz jobbra, értem én, de akkor sem köteles.


Én mindenkinek visszaírok, csak van, hogy nem érek rá és csak esze veszem elő a Tindert. Én most is járok dolgozni, de még a korona előtt, amikor megszokott volt,hogy az emberek dolgozni járnak, akkor se értették meg sokan, hogy nem tudom egész nap szórakoztatni őket.


Vagy le ba. Sz nak, hogy mégis mit képzelek magamról, hogy egyszer csak eltűnök és lekoptatom őket, miközben 2 óra telt el válaszadás nélkül. De van, hogy nem is kérdeznek semmit, de úgy is várják, hogy minden szóra vagy emojira válaszoljak. Tegnap kérdeztem valakitől, hogy mit tanul, válaszolt, én épp nem voltam online, 2 óra múlva ír, hogy na mi van ennyire ijesztő? ... Ismétlem, 2 ÓRA! telt el.


Nekem is van, hogy nem írnak vissza a fiúk, ha napokig, akkor beszélek a másik matchemmel, én ezen nem akadok ki. Ők ezt miért nem tudják megtenni?!


Most már ott tartok, hogyha nincs mondanivalóm a matchemnek és nem tudok mit írni, inkább gyorsan szétválok, nehogy elküldjön anyámba...


2020. ápr. 16. 09:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

2-3 hétig szoktam nézni h nem válaszolnak a lányok. Teljesen megszokható. Gyakorlatilag az lep meg, ha egy match visszaír...


Summa: szerintem elege van a férfiak többségének abból, hogy rendre olyan szekér után futnak aminek nem célja megállni, sőt gyorsul.

2020. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!