Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindenkinek más a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenkinek más a szép akkor miért van az hogy sok férfi köztük én is egy választ sem kapunk társkereső oldalakon és mások meg csomót kapnak?

Figyelt kérdés
Itt szokták ezt főleg állítani...hogy is van ez akkor...
2020. febr. 17. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ezt úgy kell érteni hogy mindenki más tulajdonságokat preferál. (Nem csak külsőben) Van objektív szép és csúnya. Egy torz ember mindenkinek csúnya míg egy arányos arc/test mindenkinek szép de minimum elfogadható. Az hogy más tetszik azt takarja hogy van akinek az izom van akinek a "maci" van akinek a kosaras nyúlánk test jön be. Vn akinek nem gond ha a srác egy magas vele sőt olyan párt is láttam már ahol a srác alacsonyabb volt. Másnak fontos a +10-15 cm. Van aki a világból kifut a tetkó/piercing kombótól másnak szexi. Van aki a hosszú hajat preferálja más a kopaszságot. Van aki undorodik a szakáltól más szerint férfias.

Ennyi eltérésre (és lehetne még írni ha szeretnéd) nem mondhatod hogy mindenki ugyanarra vágyik. Ettől függetlenül az arc szimmetria fontos. Ahogy a testalkat is. És ott van még a mozgás és a mimika ami szintén döntő erejű.

Én például egyik barátnőm párjával se jönnék össze. Látom hogy objektíven nézve nem csúnyák de bizonyos tulajdonságaik miatt engem hidegen hagynak van amelyik taszít is.

Az hogy miért nem jössz/jöttök be a nőknek nem egy tényezős dolog. Ettől függetlenül még eltérő az emberek ízlése a másik nemet illetően.

2020. febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíteném az igényességgel, mert az szerintem a nőknek (is) fontos, de az 1-es minden mást leírt!
2020. febr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden arcszerkezet lehet nyerő. Rajtam semmi arányosság nincs, de ha jó passzban vagyok akkor az ilyen full full nők megallnak velem szemezni. (és ezt nem kitalalom, tudom hogy bejönnek nekik hasonlo figurák), pont amiatt szerintem mert ellentét, de ha megviselt, kiszaradt, fáradt szar vagyok akkor rám sem néznek. Szóval inkább számít hogy magadból mit hozol ki, lehetsz akármilyen elvileg ronda, ha egészséges fizikumban, belső harmóniában vagy akkor lesz jó nőd, mondjuk lehet nem tarskereson kell próbálkozni, mert nem az arcod add el, hanem a fellépésed.
2020. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most mondok egy sztorit! Egy társkereső oldalon megismertem egy lányt akivel találkoztunk is. Megkérdezte tőlem, h zavarna e ha magával hozná az egyik barátnőjét...mondtam, h ha ez az ára, h találkozzunk akkor legyen! Igen ám, de amikor megláttam, h ki jött vele...rögtön megismertem, h a tarskereson írtam neki mire ő nem reagált!

Mikozbe sétálgattunk a lánnyal akivel eredetileg találkoztunk nem jöttünk ki de a barátnőjével aki NEM IRT VISSZA...na vele tok jól kijittunk!

Megbeszélnünk és nem volt sértődöttség...össze jöttem a barátnőivel!

Szóval a társkeresőkre ennyire lehet támaszkodni!

2020. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert ugyanazoknak a nőknek írogatsz te is, mint a nálad mérföldekkel jobb pasik, és egész egyszerűen nem te vagy a befutó.
2020. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért van így, mert nőknél egyébként is naponta próbálkoznak be olyan pasik mint TE vagy ÉN. Nekik akár élőben is lehetne ismerkedni.

A neten viszont ott az illúzió, hogy nagyságrendekkel jobb pasit megkaphatnak nálunk.

De azok a jó pasik max dugni akarnak, és meg is kapják a nőket, pár alkalom erejéig. Aztán pedig megy a sajnálkozás hogy minden pasi szemét, és csak dugni akar.

Így működik ez.

2021. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!