Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként fénykép nélkül milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként fénykép nélkül milyen esélyekkel indulnék társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Szorongást kelt bennem a gondolat is, hogy az egész kisváros, ahol születésem óta élek lássa, hogy tinderen vagy hasonló oldalakon kelletem magam, de egyébként szívesen kipróbálnám. Nem tudom, mennyire szokás kép nélkül tinderezni, más hasonló oldalakat/alkalmazásokat nem ismerek, úgyhogy kíváncsi lennék bármilyen javaslatra, tapasztalatokra. Természetesen bárkinek küldenék képet azután, hogy megbizonyosodtam róla, hogy nem valami régi iskolatárs vagy a szomszéd srác az illető, csak nem szeretném, hogy mindenki tudjon a dologról.
2020. febr. 15. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen (úgy tudom) nem fogsz megjelenni kép nélkül..


társkeresőn lesz aki rád ír, de az első kérdések a képkérésről fognak szólni.

2020. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy társkeresőn, ahol kép alapján válogatunk, szerintem nem sok esélyt adnál magadnak...
2020. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül Tinderezni, az olyan, mint kopoltyú nélkül az óceánban élni. Ettől függetlenül vannak akik megpróbálják és kép nélkül Tindereznek, több ilyen lány profilt láttam már, de annak semmi értelme, én azokat automatikusan balra húzom. De biztos van, aki azt is jobbra húzza, de azok olyanok is, hogy nekik mindegy ki vagy, csak legyen már végre egy nőjük. Biztos ilyenekkel akarsz ismerkedni? Inkább tegyél ki egy képet és vállald be, h pár ismerős felismer, mint hogy kép nélkül lézengjél és a selejtes farokmutogatókat kelljen lekoptatnod.
2020. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Én amikor egy ideig nem töltöttem fel képet

Mert el keleltr mennem 5ora múlva folytattam és addigra a félig kitöltött kép nélküli adatlapra is jött 9 levél 😀

Szval nem esélytelen😊

2020. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nem szeretném, hogy bárki is felismerjen, ha ennyire gáz a dolog, akkor inkább nem ismerkedem neten. Nem probléma, biztos élőben is meg tudom oldani, ha igyekszem. Azzal tisztában vagyok, hogy sokakat az sem akadályozna meg abban, hogy képet küldjenek a farkukról, ha fényképpel lennék fenn társkereső oldalakon, de gondoltam, hogy hátha van, aki legalább egy esélyt ad olyannak, akinek nincs képe.
2020. febr. 15. 19:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azok az ismerősök fognak meglátni, akik szintén társat keresnek. Ők meg nem fogják neked felróni.
2020. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként, bármit is csinálsz, férfiak tömegei fognak írni. A kérdés inkább az, melyik az az oldal, ahol kép nélkül tudsz profilt létrehozni.
2020. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én társkeresőn találtam a páromra. Ugyan ilyen tartások voltak bennem is. De leküzdöttem szerencsére, és igy rá találtam. Utána szintén féltem, hogy majd mit gondolnak, mikor oda került a dolog, hogy bemutassam azoknak akik számitanak, és elmeséljem a megismerkedésünket. De nagyon kellemesen csalodtam. Senki nem nézett ki vagy lyenek. Ez az ismerkedési mód természetes ma már.
2020. febr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Adott kisvárosból csak kevesen látják, ha képpel leszel fent. Ne érezd magad kellemetlenül azért, hogy neten ismerkedsz, sokan ismerkednek neten, nekem is több ismerősöm találta meg párját. Eg ykisváros mégse falu és kevésbé ingerszegény környezetben élnek az emberek hogy egymással foglalkozzanak.

Ha valaki mondaná a másiknak: "te figyelj,X-t láttam a társkeresőn", azzal elárulja, hogy ő is fent van.

Tulajdonképpen mi zavar, hogy elítélnek, megítélnek a netes ismerkedés miatt, vagy másvalami?

2020. febr. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 nem magával a netes társkereséssel van problémám, hanem kifejezetten azzal, hogy ismerősök is megláthatnak. Tisztában vagyok vele, hogy nem reális félelem/szorongás, de képtelen vagyok legyőzni, csak arra tudok gondolni, hogy biztos kiröhögnek majd, elítélnek miatta, elmondják másoknak (sajnos gyerekkoromban elég sokat bántottak és rendszeresen megaláztak az itteni ismerőseim és hiába volt ez már évekkel ezelőtt, a mai napig sem tudom azt feltételezni róluk, hogy simán csak megrántják a vállukat és tovább lapoznak majd, ha meglátnak pl tinderen). Nem olyan kicsi településen lakom, de ahhoz elég kicsi, hogy nagyjából mindenki tudja, hogy ki vagyok vagy legalább hogy kinek a gyereke, unokája, szomszédja, testvére, volt iskolatársa vagyok.
2020. febr. 16. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!