Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bántják a Tinderes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántják a Tinderes fiúk a nőket, ha 2 óráig nem kapnak választ?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ennyire nincs életük az ilyeneknek?


Még akkor sem értem meg, ha napok teltek el és még mindig nem írt vissza a lány, mert nem köteles senki egy vadidegennek írni, akkor se, ha match volt. Lehet mondani, hogy így illik meg akkor minek húz jobbra, értem én, de akkor sem köteles.


Én mindenkinek visszaírok, csak van, hogy nem érek rá és csak esze veszem elő a Tindert. Én most is járok dolgozni, de még a korona előtt, amikor megszokott volt,hogy az emberek dolgozni járnak, akkor se értették meg sokan, hogy nem tudom egész nap szórakoztatni őket.


Vagy le ba. Sz nak, hogy mégis mit képzelek magamról, hogy egyszer csak eltűnök és lekoptatom őket, miközben 2 óra telt el válaszadás nélkül. De van, hogy nem is kérdeznek semmit, de úgy is várják, hogy minden szóra vagy emojira válaszoljak. Tegnap kérdeztem valakitől, hogy mit tanul, válaszolt, én épp nem voltam online, 2 óra múlva ír, hogy na mi van ennyire ijesztő? ... Ismétlem, 2 ÓRA! telt el.


Nekem is van, hogy nem írnak vissza a fiúk, ha napokig, akkor beszélek a másik matchemmel, én ezen nem akadok ki. Ők ezt miért nem tudják megtenni?!


Most már ott tartok, hogyha nincs mondanivalóm a matchemnek és nem tudok mit írni, inkább gyorsan szétválok, nehogy elküldjön anyámba...


2020. ápr. 16. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

> Most már ott tartok, hogyha nincs mondanivalóm a matchemnek és nem tudok mit írni, inkább gyorsan szétválok, nehogy elküldjön anyámba...

Tégy úgy, és a jövőben megspóroljuk az ilyen ideges hangvételű, tökéletesen felesleges, kérdésnek álcázott őrjöngéseket.

2020. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem a tinderes fiúk csinálják ezt, hanem a tinderes gyökér és suttyó fiúk. Jóval szűkebb kategória, úgy kell gondolni rá hogy hamar kiderül és nem később kell ezzel szembesülni. Nem szabad magadra venni, sok ostoba ember van nemtől függetlenül.
2020. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer rám írt egy srác, válaszoltam neki. Majd nem írt vissza fél napig. Este válaszolt, én visszaválaszoltam neki, de aztán elaludtam. Reggelre azt láttam, hogy elhordott minden ótvaros prostituáltnak, hogy nem írtam neki vissza. :D

De amúgy nagyon gyakori, hogy nem írok nekik vissza öt percig és már írják, hogy "Hm???" "Itt vagy??" "Najovan te k.... ne irjal akkor". Mindegyiknek leírom, hogy mi lenne, ha úgy viselkednél mint egy férfi, és nem úgy, mint egy hisztis kisp...csa? Egyből unmatchelnek velem. :DD Engem ezek szórakoztatnak.

2020. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, ki mikor ír vissza

Valakivel napi egy üzenetet váltunk, senki nem kéri számon a másiktól, miért nem ír.

Ne foglalkozz a gyökerekkel, ha valaki 2 órát nem bír ki, mi lesz később? Nem kell folyton a másikon lógni, az meg engem minősít, ha emiatt elküldöm a másikat melegebb éghajlatra.

Amúgy én a mielőbbi találkozás híve vagyok, nem látom értelmét a honapokig írogatásnak, csak most ugye nehéz összehozni

24f

2020. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

"Mindegyiknek leírom, hogy mi lenne, ha úgy viselkednél mint egy férfi"


Miért a "férfi" hogy viselkedik? Csendben végignézi még rákerül a sor? Meg kellene tanulni elköszönni, ha felkelsz az asztaltól, és nem mint valami illemtelen gyökér egyszer csak eltűnni, de hát illemet vagy tanult valaki, vagy nem. Nyilván a másik vége meg akiket te jobbra húzkodsz, ugyanolyan "illemtudók" mint te, de sosem lesz "igazi match", tudod olyan emberséges.

2020. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Te hányadik században élsz? Ez egy chat felület, nem az van hogy a telefont rácsapod beszélgetés közben és akkor paraszt vagy mert nem szóltál hogy dolgod van... Pont az a jó a chatben, hogy nem lehet zavarni a másikat, mert akkor írsz vissza, amikor akarsz. Én senkitől nem köszönök el, senki más se a körömben, pedig vannak idősebb ismerőseim meg rokonaim is. Ez nem illetlenség, csak full fölösleges és kikopott ez a szokás, hogy szólsz a másiknak, hogy most nem írsz egy órán át. Amúgy is hülyeség. Mi van, ha most úgy látom, sok dolgom lesz és írok neki, hogy most 3 órán át nem leszek, de aztán mégis hamarabb vagy később végzek... Meg ez csak plusz munka magadnak. Amúgy mindenki megérti, akikkel beszélek, hogyha elalszom és nem írok, vagy ha bármi miatt nem egyből írok, hanem amikor ráérek. Normális embereknek ez nem probléma! :)


Többieknek akik építő választ adtak köszi ☺️


A rekord amúgy nálam az, amikor egy srác kettő PERC nem írás után küldött el anyámba. Az ötödik válaszoló ha elmegy wc re is megírja vajon mind a 10 embernek akivel éppen chatel, hogy bocs, 2 percig nem leszek?😅

2020. ápr. 16. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha jól elbeszélgetünk és egyszer csak semmi, akkor én 2 nap (!) után néha írok egy "minden Ok?" jellegű üzit. Különösen mióta a saját szememmel láttam, hogy nem megy át minden üzenet (randin írtam neki, hogy kések, de mondja nem kapta meg. Mutatta, tényleg nincs ott semmi; ott helyben írtam neki, az se ment át; és összefésülve a sorokat, neki se ment át tőlem minden, 2-3 sor hiányzott). Ezek után parás lesz az ember, hogy vajon azért nem válaszolnak, mert nem akarnak, vagy még se kapták az üzit...


Amúgy ha "real-time" beszélgetés alakul ki (értsd: folyamatos válaszok pár percen belül), akkor szerintem illik elköszönni, én is el szoktam. De a lányok többsége is. Egy "jó volt veled beszélni, de mennem kell" bőven elég, nem kell ragozni.

2020. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

"Ez egy chat felület, nem az van hogy a telefont rácsapod beszélgetés közben és akkor paraszt vagy mert nem szóltál hogy dolgod van..."


Ha valakivel beszélgetek, akkor közlöm vele, hogy figy mennem kell, este majd írok ha leszek.


De mondom, valaki vagy tanult illemet, vagy nem, vagy teljesen szrik a másikra, hogy mit ír.

2020. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre a válasz: valószínű hogy azért küldenek el a p-ba, mert az alapvető tiszteletet sem adod meg a másiknak, de te elvárod hogy tiszteljenek. Ezt akárhogy is nézem kettős mérce.
2020. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Te is biztos mindig mindenkivel illedelmes vagy, azért van 35%-od 😂


Egyébként más az, ha szólsz két nap után, hogy megkapta e az üzenetet, vagy leszeded a fejét, mert élete van és nem írt azonnal választ. Amúgy Tinderen ritkán beszélgetek folyamatosan, inkább Messengeren, de a Tinderes gyökerekeken kívül senki nem akadt még ki azon, ha nem köszönök el minden wc re menetel előtt, de kár is magyarázni.

2020. ápr. 16. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!