Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki nem kell egy fiúnak sem? Hogy tudod elfogadni?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, de nem tudok barátnőt találni /kapcsolatot kialakítani. Nagyon szomorú vagyok emiatt. Állandóan az jut az eszembe hogy miért pont én jártam így, el sem tudom képzelni hogy nekem barátnőm legyen.
2020. ápr. 15. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján van. Csak ők nem sirankoznak itt nap nap után.
2020. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki kellene VALAKInek. Férfiak is, nők is. A probléma az szokott lenni, hogy néhányan csak olyan valakinek, akihez nemhogy nem vonzódnak, hozzáérni sincs gusztusuk...
2020. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát haver, ha el sem tudod képzelni hogy legyen valakid, illetve nem teszel érte semmit, akkor ez az egész a te hibád. Kicsit változtatni kellene a mentalitásodon.
2020. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Csak ők nem sirankoznak itt nap nap után."


Itt nem :D De ne gondold, hogy nem ugyanúgy rinyálnak.


Baráti társaságban is van pár ilyen "sehol egy normális férfi, de úgysem kellek senkinek" nő, és munkahelyen is ültem olyan helyen, hogy a mellettem lévő boxban 6db 40+ nő ült, mind szingli (ki gyerekkel, ki elváltan, ki csak úgy), és ami nyafogást lenyomtak, egy fokkal sem voltak jobbak, mint az itteni szűz fiúcskák.


És mindezt mondom 30-40-es nők, nem tinik, akiknek nincs csajuk 20 éves korukra, akkor világvége van :)

2020. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van egyébként, minden hasonló helyzetben lévő "rinyál" valahol, senki sem fogja ezt mosolyogva viselni, természetes. Esetleg egy-két Buddhára hajazó birkatermészet, akinek minden úgy jó, ahogy van, mindent elfogad, és se libidója, se különösebb igénye párkapcsolatra.
2020. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

beleszoksz (nem ismerkedek, ne írj privit ilyen céllal)

belenősz, megszokod. aki egész életét egyedül éli le, annak ezzel is meg kell barátkozzon.

2020. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!