Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az itt naphosszat sirankozo ferfiak a kozossegi media miatt olyanok amilyenek?

Figyelt kérdés
A kozossegi mediaban,elsosorban a facebookon,de az instagramon is egy olyan kepet probalnak meg kialakitani magukrol az emberek,hogy milyen tokeletesek ok es az itt sirok teljesen elvesztik a kapcsolatot a valosaggal es a szemelyiseguk eltorzul.Azt kezdik el gondolni,hogy ha nem olyan "tokeletesek" akkor ok mar semmit se ernek.Vajon igaz ez?

#média #önbizalomhiány #Instagram ##szingliseg ##egyedullet ##kozossegimedia
2020. ápr. 14. 16:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

#10: Sok ember egyáltalán nem fotogén. De olyan szinten, hogy bámulatos. Én is ugyanígy vagyok vele.

Mások meg szinte minden képen jól néznek ki, van hogy jobban, mint élőben. Mindenféle retusálás nélkül, a nyers képen is.

2020. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nagyon nem fotogén típus vagyok, emiatt akár igaz is lehetne, hogy élőben jobbak az esélyeim. De valójában nem, mert a szociális és kommunikációs készségeim gyalázatosak, tkp. nincsenek, szóval pont ugyanannyira esélytelen, mint neten 😃 😔
2020. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
49%

#12: Oké, de azon hogy mennyire vagy fotogén, nem tudsz változtatni. Megtanulhatsz pózolni, kitapasztalhatod hogy melyik beállítás a legjobb számodra, de ennyi. Aztán ha épp nem szelfi készül, hanem egy bármilyen kép, amin nem tudsz gyorsan pózolni, akkor épp olyan rossz lesz mint előtte.


A szociális és kommunikációs készségeken viszont tudsz változtatni, ha csak lassan is. Erre akkor is szükséged lesz, ha véletlen valakinek mégis megtetszenél.

2020. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azokon sem lehet érdemben változtatni. Ilyen esetekhez szinte már egy autizmus szakirányos gyp. kellene, aki a 0-ról, az alapoktól felépít valamit, de még úgy sem lesz az igazi. Mindig tanult, mesterkélt lesz. A small talk is csak egy szintig fejleszthető, de az kevés. Szóval hasonló a helyzet ahhoz, mint amit a fotózás kapcsán leírtál.
2020. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem lehet. Valami oka kell hogy legyen annak, ha valakinek gyengék a szociális képességei (most zárjuk ki a betegségeket). Először is azt lenne jó kideríteni, hogy mi az ok.
2020. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy én nem zárnám ki a "betegségeket". Megnézném, mennyi közülünk a diagnosztizálatlan aspergeres/autista... Most már elég sok gyereknél felismerik, de még így is jóval több, akinél nem. A mi gyerekkorunkban csak az igazán durva, látványos esetekben derült ki, és azoknak sem 100%-ában.
2020. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak betegek, de nem mindenki az. Sok esetben valamilyen külső behatásra alakult így a személyiség.
2020. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jó, hogy diagnosztizálják boldog-boldogtalannál az autizmust, én is diagnosztizálatlan autista vagyok, kisegítőbe akartak tenni...

Ok, gyatrák a szociális képességeim, de speciális iskolával nem igazán kerültem volna egyetemre, nem lehettem volna mérnök. Ugyanis a már szinte nyáladzó emberek közé akartak tenni.

2020. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#18: Talán nem is a diagnosztizálás tényével van a baj, hanem hogy utána mit kezdenek az eredménnyel. Itt is rengeteg az árnyalat, ahogy az életben mindenhol. Pl. nem csak vakok és tökéletesen látók vannak, hanem van egy csomó árnyalat is.

A másik dolog pedig az, hogy párkapcsolatnál mit számít az, ha valakinek papírja van erről? Ha a partner elfogadja így, akkor nem érdekli hogy miért ilyen, ha meg nem, akkor a papírtól sem lesz vonzóbb. De biztos sokan ismernek olyat, aki középiskolában "osztály lúzere" volt, 10-20 év múlva meg simán hozza az átlagos vagy átlag feletti szintet. Ott soha nem betegség állt a háttérben, csupán a suliban elnyomták. Ahogy ez megszűnt, lassan kialakultak a szociális készségek, elkezdett megbízni az emberekben, nyitottabb lett, beilleszkedett.

2020. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon is számít, hogy van-e róla papírja. Sokkal könnyebb elfogadni a másik rossz tulajdonságait, ha tudom hogy nem tehet róla, és nem nyaggatom a változással, mert tudom hogy ez nem így működik.
2020. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!