Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki az elozo baratnojerol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki az elozo baratnojerol, felmeztelen kepeket osztott meg (felinsulasbol) az egyik kozossegi oldalon, attol a szemelytol van amit varni?

Figyelt kérdés
teljesen normalis sracnak tunt amikor megismertem. De aztan valami csoda folytan eljutott hozzam ez az informacio,amit a sajat szememmel lattam.Szerintetek egy ilyen ember valtozhat? Vagy lehet hogy nem ilyen,csak hirtelen duhbol cselekedett?..
2019. márc. 12. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nirmális srácnak tűnt mit jelent? Nem vér áztatta pólóban, és arctetkóval járt kelt hörögve? Kell jókora ismertség a jellemzéshez, elsőre inkább csak tippelni tudsz. Nem változik max amíg (szerinte!) jól viselkedsz csak addig nem csinál veled ilyet
2019. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A 'hirtelen felindulásból elkövetett' cselekményt is elkövette.


Esetleg mondjuk ha (csak a példa kedvéért) felpofozna téged, majd másnap bocsánatot kérne, hogy 'jajj ne haragudj, hirtelen dühből volt csak, amúgy nem vagyok ilyen', akkor is megbocsátanál?


Aki nem képes az indulatait kordában tartani 'hirtelen', attól nem kell semmi többet várni 'lassan' se. Főleg, hogy az ilyen képek megosztása nem 3 másodperc, hanem 'telefont/gépet elő -> app megnyit -> kép kikeres -> kép feltölt'. Tehát nincs is miért 'hirtelen'-ről beszélni.

2019. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Hasonló jellem vagyok, egyszer csináltam hasonlót dolgot. Bár azt jobb tudni, hogy az esetek nagy százalékába ez börtönnel büntetendő.

És most is van olyan videóm, képem egy másik exemről, akit egy volt haveromnak mutattam meg.

Bocs, perverz kíváncsi köcsög volt.


Az egyessel értek egyet, hogy addig amíg nem tiport bele a lelkivilágába, csak addig leszel szerencsés.

Viszont ha szakítás, megbántod, igazságtalannak fog érezni téged, te leszel a következő kiposztolt személy.

2019. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kretén kis vad barom
2019. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van egy olyasmi mondas h nezd meg h h banik az exevel, mert rad is az a sors var idovel. En ezt szem elott tartanam es nem kezdenek vele. Enyhen szolva is gerinctelen dolog legbensobb maganugyeket kozszemlere tenni. Nem mentseg h nagyon felcseszte az exe.
2019. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az éremnek 2 oldala van, nem tudhatod, hogy miért tette. Persze ez nem mentesíti attól, hogy gáz, amit csinált.

Én is csináltam már ilyet, mert visszahallottam, h az én fotóm a baráti társaságán körbejárt, nyilván nem 20 év felett voltam.

És borzasztóan rossz még majdnem 15 év után is visszahallani, mert az ember szégyenli a pofáját miatta, de ez van, akkor nem gondolkodtam, nem tudom kitörölni, aki ismer, az tudja, hogy milyen vagyok igazából.


Ennek ellenére tudom az érzéseimet kordában tartani, és egyik következő sem került ilyen helyzetbe.


Szóval szerintem kérdezd meg tőle vagy figyeld tovább a reakcióit, hogy hogy viselkedik, miket mond, hogy vélekedik az exéről..stb.

Ez szerintem annyira személyfüggő. Ha mostanában történt,az gáz,de én utána járnék,h miért tette.

2019. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon kiabrandito volt a teny..Rendesen csalodtam magamban,hogy lehetett kepes elnyerni a szimpatiamat egy ilyen alak..:(
2019. márc. 12. 21:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem es azt mondta hogy azert tette,mert a no megcsalta mindenkivel.. es reszeg volt. ..
2019. márc. 12. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan már nem hirtelen felindulás, csak gyerekes sunyi boszú
2019. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szóval a nő félrelépett, a pasi pedig revansot vett. Abban az esetben, ha tervezel félrelépni, valóban ne várj tőle sokat. Ha viszont nem leszel egy ribizli, akkor ő sem lesz segg.
2019. márc. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!