Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tarol valaki mas csajrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tarol valaki mas csajrol képet a gépén és nem a baratnojerol?

Figyelt kérdés
A pasim laptopjan mas nöröl (aki a munkatarsa és nalam vele lehet kihuzni a gyufat, ugyanis allandoan valahonnan elobukkan ez a nő és megkeseriti a mindennapjaimat) talaltam kepet. Egy honappal ezelott rakta fel, elöször azt mondta, h a haverjanak akarta atkuldeni (akirol tudom, h tenyleg odavan ezert a csajert), aztan meg azt, hogy nem emlekszik ra, hogyan kerult fel. A nörölk tudni kell, h regebben sokat beszelt nekem rola a baratom, de azt hittem nem nagyon tartjak a kapcsolatot, csak meloben összefutnak, igy nem ertem miert az ö kepet rakja fel a gépére. Szerintetek?
2010. márc. 1. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
tetszik neki és meg akarja dugni. lehet h fáj az igazság de ez van.
2010. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál mar, hogy lehet igazat mond a párod? Nem bízol benne? Ezeken el kellene gondolkodnod.
2010. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval sajnos.
2010. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mármint a kettövel előttem szólóval:D
2010. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszik neki a csaj, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy meg is csalna vele.

Szerintem ha valaki félrelép, az igyekszik minden nyomot eltüntetni, úgyhogy én a helyedben nem aggódnék.


Sh.

2010. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a pasim akkor hazudozik és beszél így össze vissza, amikor nem akar attól a valakitől semmit csak nem akar balhét köztünk. Később elmondja az igazat és jobban járna ha azzal kezdené és nem menne bele össze vissza, ellentétes dumákba.
2010. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem magyarazkodott semmit, le akart razni, h mekkora bunko vagyok, h kutatok a gépén. Sms-t is irtam neki, h mondja el öszinten, h miert rakta fel, de nem valaszolt. Nem ertem.
2010. márc. 1. 14:40
 8/13 anonim ***** válasza:
már megcsalt vele
2010. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem itt gond lesz. Sajnálom.
2010. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert a másik csaj sokkal érdekesebb és kívánatosabb, mint amelyik már megvan (unva?). Lépjél tovább, meglátod, mennyire fogsz(?) hiányozni. Amúgy nevetséges, hogy sms-eztek, pontosabban siralmas, hogy milyen személytelen a kapcsolatotok. Ha kalandom lenne, az is személyesebb kapcsolattartással járna, mint ez.
2010. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!