Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek mi a véleményetek ilyen csajról?

Figyelt kérdés

Van barátja,kapcsolatban van valakivel,de Facebookon,bátran rak ki ilyeneket a falra:

Aki ezt lájkolja..

megtenne érted bármit. :):)


Írj egy ♥ -et, ha .......:

szeretsz :)


Aki megbök....

az szeret. :)


nem azért,de ha nekem lenne csajom,már ilyet nem tennék ki.ugy tűnik nekem mintha elvárná hogy most mindenki körül rajongja vagy hogy felfigyeljen rá.Lehet tévedek,és nincs ebben semmi rossz,de nekem ez fura,mint aki kíváncsi lenne arra,hogy mely emberek vannak odaérte vagy hogy kiknek tetszik.


2011. jún. 15. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Juuj facebookon másnak küldött szívecskét O.O Ez már a megcsalás határa, nem gondolod?:D -.- Kíváncsi hogy kik kedvelik/szeretik őt.. Naés..?
2011. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem azért,de ha nekem lenne csajom,már ilyet nem tennék ki"


Nem azért, de ha lenne, ha nem, akkor sem tennék ki ilyet, kib.szott szánalmas.

2011. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értelek:))..de ha már van barátom akkor annyira fontos hogy még kik szeretnek vagy kiknek tetszek.a világnak akarok tetszeni,a világ szeressen,nem elég az az hogy van barátom aki nagyon szeret.de ő tudja.
2011. jún. 15. 11:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg a barátja vagy, vagy mit érdekel ez téged? Vagy te szeretnl összejönni vele..?
2011. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tetszik a csaj.
2011. jún. 15. 11:20
 6/12 szamóca.. ***** válasza:
szóval ha van barátom már nem is szerethet? barátilag? arran incs is szükség? jó, valóban elég abnormális megnyilávnulása ez a facen küldözgetünk szivecskét, de most nem ez a lényeg.
2011. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem.. hm..

1: Ha aránylag normális csaj (ami tényleg elég ritka...) akk vaszleg önbizalom hiányában teszi ki, bár szerintem elég röhejes..


2: Ha meg ilyen beképzelt p'na, akk meg kivagyok ivagyokságból, hogy "Látjátok engem mennyien szeretnek.."


Mindenesetre szerintem elég szánalmas..

2011. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1: Ha aránylag normális csaj (ami tényleg elég ritka...) akk vaszleg önbizalom hiányában teszi ki, bár szerintem elég röhejes..


lehet ugy érzi nem annyira szeretik vagy csak kiváncsi rá,és azért rak ki ilyet,hogy meggyőződjön róla,hogy igenis engem szeretnek:)..de lehet tévedek.

2011. jún. 15. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Mit lehetne írni erről a tinikorosztályról? A hormonzavarok miatt az egyik pillanatban sírnak, a másikban dühösek, majd szeretetre vágynak, aztán magányra. Majd kinövi. Az élet keménysége ezen emberek 99,9%-ából kiöli az infantilis viselkedésmintát, mert az emberek utálják az ilyesmit. Nagyon hamar megtanulják, hogy vagy beilleszkednek, vagy kívülállóként sanyarú sorsuk lesz. Egy munkahelyen ugyebár már nem olyan menő a lájkolás és szmájlizás.

Addig viszont még van pár évük, végül betagozódnak.

2011. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5 ezren jelöltek fészbukon szal látom mi folyik ott minden nap és állíthatom hogy majdnem minden kisp1csa ilyen szal ebben nincs semmi különleges ez ma a "menő"...
2011. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!