Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés során mikor illik elmondanom, hogy szociális fóbiám van?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem komoly szociális fóbiáról van szó, de azért vannak bizonyos problémáim. Nem szeretek nagyobb társaságban lenni, több emberrel egyszerre nehezen tudok kommunikálni, és problémáim vannak a szemkontaktussal is. Persze szeretnék majd terápiára járni ezek miatt.


Arra lennék kíváncsi, hogy ezt rögtön az ismerkedés elején közöljem, vagy inkább várjak vele, amíg jobban meg nem ismerjük egymást? Ha ez számít, férfi vagyok, és nőkkel ismerkedem.



2020. ápr. 12. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele, majd úgyis adja magát, amikor felhozhatod
2020. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez amugy miert lenyeg? En sem szeretek nagyobb tarsasagban lenni vagy tobb emberrel beszelni esnakkor mi van? Soha nem gondoltam hogy ezt akarkinek is el kellene mondani ezbcsak egy allapot.
2020. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el, amig nem találkoztok, csak csahteltek, mert elriasztod a nőt. Utána se mondd el úgy is le fog jönni élőben hogy félénkebb típus vagy, ha ez bejön neki akkor jó, ha nem akkor meg keresel mást és kész.
2020. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nem fontos.Ne mond neki, csak ha esetleg aktuális lenne és valahova elakarna esetleg ráncigálni.Titkolózni sem kell azért.
2020. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Közöld az elején, ne a randi közben derüljön ki. Meg egyébként se húzd senkinek az idejét, nálam pl biztos nem lenne így már esélyed, más életvitelem van.
2020. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

terápia? Beszélsz a pszichoval, majd a végén szorongásoldót fog neked felírni. Ilyeneket akarsz szedni?

Járj el sokat! Bár most nem tudsz. Majd jövőre, de szerintem szorongásoldó szereket végszükség esetén szabad szedni. Egy idő után arra is immunis leszel a másik a dolog, hogy a szernek fogod tulajdonítani a jókedélyedet. Soha nem fogsz róla leállni, csak ha már nem használ.

2020. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!