Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok. Nektek szimpatikus ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nektek szimpatikus ha egy férfi viccesebb az átlagnál? Például ha meglát egy kóbormacskát az utcán akkor utánaszalad mintha megakarná fogni? Szereti a minőségi humort. F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is szeretem a minőségi humort, de amiről te beszélsz, az nem humoros, főleg nem minőségi.
2020. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Konyorgom valaki tegye vegre boldogga 44F-t h ne minket farasszon itt naponta:)))
2020. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
:DD annyira jo h van aki komolyan veszi ezeket a kerdeseket, ez a "minosegi" humor.
2020. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Úgy látom, mást értünk a minőségi humoron.
2020. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez inkább szánalmas...
2020. ápr. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%

":DD annyira jo h van aki komolyan veszi ezeket a kerdeseket, ez a "minosegi" humor."


44F naponta írja ide a retardált kérdéseit, és egészen biztos vagyok benne, hogy magát humorosnak tartja, még ha konkrétan nem is szaladgál kóbor macskák után. (Bár el tudom képzelni)

2020. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Minőségi humor? Azt a példában sehol nem találtam.
2020. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%

Szeretem az abszurd humort, de ez a macskás "vicc" még nekem sem esik le..

Egyébként a kevesebb néha több, aki állandóan löki a poént, az havernak rendben van, de kapcsolatra nem kéne.

2020. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem a Tom és Jerry jutott eszembe erről. De szegény macskát kergetni mert azt hiszed ez vicces őszintén nem sőt elképzeltem hogy te kergeted a macskát az állatvédők meg kergetnek téged.


A kutya egyébként szokta kergetni a macskát sőt macska is a másik macskát sőőt patkány is kergetett már macskát de egy kakas is megkerget simán egy macskát ha a tyúkjait zaklatná, sőt manapság már struccot is tartanak na az az embert simán megkergeti.


Ha vicces a pasi nem ugyanaz mint amit te leírtál mert az nem vicces hogy viccből macskát kerget. Én egyszer egy bácsit láttam egeret kergetni nem volt vicces. Sajnáltam szegény állatot ahogy szalad a nagy darab bácsi elől. De szerencsére Jerry tipusú volt mouse-ka a bácsi nem érte utol. De ugy látom változnak a kérdéseid stílusa. Unatkozol erre már rájöttem. És direkt írsz ilyen kérdéseket egymagad vagy többed magad sőt szerintem az éveid száma sem 44 maximum 13 vagy 10-en x. Szoktak ilyet csinálni unatkozó gyerekek akik unatkoznak otthon. 🙂

2020. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!