Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg segít a csajozásban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg segít a csajozásban, az ha kidolgozott seggem van? 21/F

Figyelt kérdés
🤣🤣🤣

2020. ápr. 12. 10:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ezt kérdezd meg a kidolgozott se**edtől, hogy hajlandó-e segíteni a kidolgozatlan agyadnak!
2020. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Strandon biztos jól mutat,de máskor hol mutogatod?
2020. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, én a férfiak arcát, szemét, kezét nézem meg először, a fenekét csak akkor látom amikor már együtt vagyok vele. Szóval nálam biztosan nem segítene.
2020. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Totál nem számít.
2020. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
A csajozásban semmit sem segít, de ha már együtt vagy valakivel, akkor nagy előny. Szex közben sokkal nagyobb élvezet egy kidolgozott feneket markolászni, mint egy laposat vagy plötyit. Legalábbis a saját magam nevében beszélve.
2020. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Sosem választottam párt magamnak fenék alapján.

Ha jó, az egyébként nem hátrány. :)

2020. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

50 első randiban mondogatta az a gyerek miután befeszítette a seggét, hogy "Sütő mi?!?". xd

Te is az összképet nézed a nőn szerintem. Ha a feje nem is annyira, de a teste dob az összképen, akkor jó. Valamivel mindig kompenzálni kell a hiányosságokat. Ez a lényeg! ha alacsony vany

2020. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

*ha alacsony vagy, gyúrj testre. Ha a ronda fejed, gyúrj testre.

Az utóbbiakat nem tudod korrigálni, de a gyúrással tudsz jobb hatást kelteni. Csak ne néz ki utána úgy, mint egy krumpli. Mértékkel!

2020. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot az orvosodhoz,hogy megállapítsa, normális vagy-e? Szerintem neeeeeeeeeeem!
2020. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Igen, főleg ha sheggfhej vagy. Mert akkor ugye ez látszik belőled először. :-)
2020. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!